1.820.3345.33 Contact@TravelTourWP.com
kapadokya atv kiralama

Kapadokya atv kiralama eğer Kapadokya’ya yolunuz düşerse mutlaka yapmanız gereken aktivitelerden biridir ! Kapadokya’nın eşsiz coğrafyasını atv turu ile keşfederken hem eğlenecek hem de hafızanızdan çıkmayacak manzaralara şahit olacaksınız. Kapadokya atv turlarında konakladığınız bölge Avanos, Göreme, Ortahisar, Uçhisar ise sizleri otelinizden ücretsiz olarak almaktayız. Göreme de yapılan atv kiralama hizmeti peri bacalarının arasında yapılmaktadır.

Rehberlerimiz eşliğinde gerçekleşen, Kapadokya’daki deneyim dolu Atv turu Göreme ve Ortahisar bölgelerinde yapılmakta ve toplamda 2 saat sürmektedir. Her Atv iki kişiliktir ve kiralama ücreti 700 TL’dir. Kapadokya atv kiralama ve Kapadokya balon turu, Kapadokya at turu gibi diğer tüm turlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve rezervasyon oluşturmak için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Arama: +90 541 632 69 68

WhatsApp: +90 541 632 69 68

Kimler Kapadokya Atv Kiralama Yapabilir?

Kapadokya’da atv kiralamak ve atv turuna katılmak için daha önce atv kullanmış olmanız ya da bir ehliyetinizin olması gerekmez. Doğayı ve tarihi aynı anda keşfedeceğiniz Atv turuna 5 yaşından büyük herkes katılabilir. Kapadokya atv kiralama için 10 yaşında yada 10 yaşından büyük olmak yeterlidir. Kullanan kişinin arkasına oturacak kişi için geçerlidir bu kural. 10 yaş altı misafirler için atv ye binilmesi yasaktır. Ayrıca 1 atv ye 2 kişi binebilmektedir. 3 kişi atv turlarına binmemektedir.

Nevşehir – Göreme’yi Atv ile Keşfedin!

Kapadokya’nın büyülü güzelliklerini Göreme bölgesinden Atv kiralayarak yapacağınız turlarla keşfetmeye ne dersiniz? Eşsiz vadilerin, Peri Bacaları’nın arasından geçerken hissedeceğiniz eğlence ve aksiyon dolu bu yolculuğu mutlaka denemelisiniz. İşte sizi tarihte yolculuğa çıkaracak bu rotanın durakları:

 • Kızılçukur Vadisi
 • Rose – Gül Vadisi
 • Love – Aşk Vadisi
 • Çavuşin Köyü, Kasabası
 • Kılıçlar Vadisi
 • Güllüdere Vadisi

Nevşehir – Ortahisar’ı Atv ile Keşfedin!

Kapadokya’nın büyülü güzelliklerini Ortahisar bölgesinden Atv kiralayarak yapacağınız turlarla keşfetmeye ne dersiniz? Eşsiz vadilerin, Peri Bacaları’nın arasından geçerken hissedeceğiniz eğlence ve aksiyon dolu bu yolculuğu mutlaka denemelisiniz. İşte sizi tarihte yolculuğa çıkaracak bu rotanın durakları:

 • Ortahisar Kalesi
 • Balkan Vadisi
 • Balkan Kilisesi
 • Güvercinlik Vadisi
 • Ortahisar Köyü
 • Ortahisar Panorama
 • İlk Kapadokya yerleşim bölgesi

Kapadokya Atv Kiralama Fiyatları 2023

Kapadokya’nın kusursuz güzelliğini keşfedeceğiniz Atv turunun fiyatı Göreme bölgesi için 700 TL, Ortahisar bölgesi için 450 TL’dir. Ücretlendirmeler Atv başına alınmaktadır ve her Atv iki kişiliktir. Kalabalık gruplar, özel gün ve kutlama organizasyonlarınız için bizimle aşağıdaki numaralar üzerinden iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Kapadokya atv kiralama hizmetinden faydalanmak için günün her saati WhatsApp tan bizlere ulaşabilirsiniz. Standart atv turları kapadokya bölgesinde 2 saat yapılmaktadır.

Arama: +90 541 632 69 68

WhatsApp: +90 541 632 69 68

kapadokya atv kiralama
kapadokya atv kiralama

Kapadokya Atv kiralama hizmetine otel transfer ücretiniz ve Atv ekipmanlarınız dahildir. Ayrıca özel aracıyla katılım sağlayan misafirlerimiz için ücretsiz otopark imkanı sunulmaktadır.

Kapadokya Atv Turu Nasıl Yapılır?

Kapadokya’da Atv kiralamaya ve muhteşem bir Atv turu yapmaya karar verdiyseniz ilk yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek kolayca rezervasyonunuzu tamamlamak! Rezervasyonunuzun tamamlanmasıyla başlayan yolculuğunuz, günün her saatinde transfer ekiplerimizin sizi otelinizden almasıyla devam eder. Başlangıç noktası olarak seçtiğiniz Göreme veya Ortahisar bölgelerinde konforlu bir şekilde ulaşmanız sağlanarak size sadece eğlencenin ve bu güzel deneyimin tadını çıkarmak kalır.

Kapadokya Atv Rezervasyonu Hakkında

Günün dilediğiniz saatinde Kapadokya’da eğlence ve aksiyon dolu bir ATV rezervasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız, aşağıdaki numaralar aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sezonun yoğun olduğu dönemlerde Atv turunuz için en az 2 gün önceden rezervasyonunuzu tamamlamış olmanızı öneririz. Dönemin yoğunluğu nedeniyle aynı gün içerisinde Atv kiralamak zorlaşabilmektedir. İlk dolan turlarımız sunset olmaktadır. Yani gün batımı turlarımız. Bu yüzden sizlerde gün batımı turlarına gelmek istiyorsanız geç kalmayınız.

Arama: +90 541 632 69 68

WhatsApp: +90 541 632 69 68

Kapadokya Atv Kiralama Turu Ne Zaman Yapılır?

Kapadokya’nın hayran bırakan gizemli coğrafyası her mevsim başka güzel olsa da yazı ve kışı apayrıdır. Atv turuyla Kapadokya’yı bilinmeyen tüm güzellikleriyle keşfet istiyorsanız bizim önerimiz turunuzu gün doğumu ya da gün batımı saatlerinde yapmanız yönündedir. Kapadokya’nın aydınlanmasıyla başlayan yolculuğunuzda bolca fotoğraf çekebilir, tüm bu anları ölümsüzleştirebilirsiniz. Gün batımı saatlerinde ise güneşi Peri Bacaları üzerinden uğurlarken, ortaya çıkan muhteşem ambiyans ile kendinizi masalda gibi hissedebilirsiniz.

Kapadokya Atv turu yılın tüm aylarında yapılabilmektedir. Yazın sıcak manzaraların güzelliğini keşfederken, kışın da bembeyaz bir tül gibi Peri Bacalarını ve vadileri kaplayan karın huzuruyla eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Kapadokya Atv kiralama dışındaki Kapadokya balon turu, at turu gibi diğer tüm aktivite ve organizasyonlarımıza katılmak için bizimle aşağıdaki numaralar aracılığıyla iletişime geçebilir ve rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Kapadokya balon fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Arama: +90 541 632 69 68

WhatsApp: +90 541 632 69 68