1.820.3345.33 Contact@TravelTourWP.com
kapadokya gün doğumu at turu

Kapadokya gün doğumu at turu aktivitesi ile Kapadokya’nın muhteşem güzelliğini, atların huzur dolu dünyasıyla birleştirmeye ne dersiniz? Kapadokya’da yapılacak pek çok aktiviteden farklı olan at turu size hem huzuru hem de mutluluğu aynı anda sunuyor. Geçmişten bugüne atların kullanıldığı bu tarihi rotada turlarken, kendinizi masalda gibi hissedeceksiniz. Gün doğumu at turlarımız atv başına 900 TL dir. ‘ saat sürmektedir.

Kapadokya gün doğumu at turu fiyatları normal fiyatlardan biraz daha yüksektir. Gün içinde yapılan yada sunset gün batımı at turları fiyatı sabittir. Sadece gün doğumu at turları farklıdır. At turlarında sizleri otelinizden almaktayız. Gene tur sonunda sizleri otelinize bırakmaktayız. Tüm at turlarında olduğu gibi turlarımız rehberli yapılmaktadır. Sabahları yapılan at turlarımızda balonlar eğer kalkıyor ise harika bir manzara sizleri karşılayacaktır. Balonların yanından geçerek vadilere doğru ilerleyeceksiniz. Sizleri otelinizden almakta ve tur sonunda gene otelinize bırakmaktayız. Kapadokya’nın Göreme bölgesinde bulunan çiftliğimizde, rehberimizin eşliğiyle birlikte unutulmaz bir at turu deneyimi yaşamak için bizimle aşağıdaki numaralar aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın ki gün doğumunda sunrise at turu Kapadokya’ da eşsiz bir aktivitedir. Gün doğumu at turlarımız için erken rezervasyon yaptırmanızda fayda vardır.

Kapadokya gün doğumu at turu fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için bizi arayabilirsiniz. Telefon numaramız: +90 532 453 03 63

Dilerseniz de rezervasyon ve bilgi almak için bizi WhatsApp: +90 532 453 03 63

Kapadokya At Turu Hakkında

Kapadokya’da at turu yapmak için daha önce at binmiş olmanız şart değil. Binicilik konusunda profesyonel olmasanız bile rehberimiz eşliğinde turlarımıza katılabilir ve Kapadokya’nın eşsiz güzellikteki doğal yapıları arasında zamanda yolculuğa çıkabilirsiniz. Toplamda 2 saat süren at turlarımız sırasında bolca fotoğraf çekerek, yaşadığınız bu deneyimi ölümsüzleştirebilirsiniz! Kapadokya at turlarımız gün doğumu ile başlar, günün her saatinde gerçekleşir ancak son turumuz gün batımında yapılmaktadır. Size özel olarak 1 saat veya 4 saatlik turlar da yapılabilmektedir. Bu gibi durumlar için bizimle önceden iletişime geçerek gerekli bilgileri paylaşmanız gerekmektedir.

Kapadokya Gün Doğumu Turu ile İlgili Bilmeniz Gerekenler

Mevsimlere göre değişiklik gösterse de yaz aylarında 04:50 – 05:45 saatleri arasında, kış aylarında ise 05:30 – 06:30 saatleri arasında otelinizden özel transfer araçlarımızla alınmanızla başlayan Kapadokya gün doğumu at turu, Göreme bölgesindeki çiftliğimize ulaşmanızla ilk adımını tamamlar. Kendinize uygun atı seçmenizle birlikte, güneşin doğuşunu izlemeniz ve muazzam manzaranın tadını çıkarmanız için devam eder. Aynı saatlerde havalanan balonlar ile ortaya çıkan kareleri görmek için mutlaka Kapadokya at turunu deneyimlemelisiniz! Kapadokya gün doğumu at turu için yaz kış farketmez yanınıza uzun kollu giyecek alabilirsiniz. Sabahları yaz aylarında bile olsa biraz serin olmaktadır.

Kapadokya Gün Doğumu At Turunda Görülecek Yerler

Kapadokya’nın en görkemli ve huzurlu göründüğü gün doğumunda gerçekleşen at turu ile vadiler arasında dolaşacak, balonların yarattığı muhteşem ambiyansı en iyi şekilde deneyimleyeceksiniz. Kapadokya gün doğumu at turu sırasında göreceğiniz yerlerden bazıları:

  • Rose Valley (Gül Vadisi)
  • Haçlı Kilise
  • Direkli Kilise (Kolonlu)
  • Göreme Tarihi Milli Parkı
  • Red Valley (Kızıl Vadi)
  • Kızılçukur Seyir Terası ve Tepesi
  • Anna Johachim Kilisesi

Kapadokya Gün Doğumu At Turu Ücreti 2023

Size bugüne kadar yaşadığınız tüm deneyimleri unutturacak Kapadokya at turunun kişi başı ücreti 600 TL’dir. Tur aynı zamanda otelinizden alınarak geri bırakılmanızı sağlayarak, ücretsiz transfer hizmeti sunar.

Kapadokya gün doğumu at turu yada gün batımı at turlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve rezervasyonunuzu oluşturmak için  bizimle aşağıdaki numaralar aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Kapadokya At Turu Rezervasyonu Ne Zaman Yapılır?

Rezervasyonunuzu gün içerisinde sağlayabilirsiniz ancak sezonun yoğun olduğu dönemlerde rezervasyonunuzu 2-3 gün önceden tamamlamanızda fayda var. Gün doğumu at turlarında günün her saati rezervasyon yapabilirsiniz. At turu rezervasyonunuz yapıldığında sizlere voucher vereceğiz. İsterseniz Göreme’ de bulunan acentemize gelerekte rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kapadokya Gün Doğumu At Turuna Kimler Katılabilir?

Kapadokya’nın tarihi iklimini derinden hissetmek isteyen; 12 yaşından büyük, ciddi sağlık sorunu olmayan, atlarla ilgili büyük korkular yaşamayan herkes at turlarımıza katılabilir. Turlarımızın rehberlerimiz eşliğinde yapılması sayesinde at turu yapmak için profesyonel bir at binicisi olmanız gerekmiyor. Yeter ki bu coğrafyanın muhteşem güzelliklerini yeniden keşfetmek isteyin!

Kapadokya Gün Doğumu At Turu Hangi Mevsimde Yapılır?

Her mevsimi başka güzel Kapadokya’nın at turu için en güzel mevsimi ilkbahar ve yazdır ancak kışın karlarla kaplı doğasını görmek de paha biçilemez. Bu nedenle Kapadokya’da at turları her mevsim yapılmaktadır.

Kapadokya Gün Doğumu At Turuna Neler Dahildir?

Gün doğumunun huzurlu, dingin ve enerjik saatlerinde çıkılan at turu ile Kapadokya’nın tarih kokan vadileri arasında gerçekleşecek muhteşem bir yolculuğa hazır mısınız? At turu aynı zamanda rehberlik, binicilik ekipmanı ve otel transferi hizmetlerini de kapsamaktadır.

Kapadokya’da at turunun yanı sıra deneyimleyebileceğiniz diğer aktiviteler ise; Kapadokya Atv Turu, Göreme Atv Turu ve Kapadokya Balon Turu’dur. Tüm süreçlerinizi kolaylaştırıp, konforlu hale getirdiğimiz transferlerimiz ise Kapadokya’yı uçtan uca dolaşmaktadır. Turlar öncesinde ve sonrasında konakladığınız lokasyonlara bırakılmanız sağlanmaktadır. Araçlarınız için ise ücretsiz otopark hizmeti sağlamaktayız. Kapadokya’yı herkesten farklı deneyimlemek ve keşfetmek için bizimle aşağıdaki numaralar üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Kapadokya gün doğumu at turu fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için bizi arayabilirsiniz. Telefon numaramız: +90 532 453 03 63

Dilerseniz de rezervasyon ve bilgi almak için bizi WhatsApp: +90 532 453 03 63

Ayrıca dilerseniz Kapadokya balon turu fiyatları hakkında da bilgi alabilirsiniz.