1.820.3345.33 Contact@TravelTourWP.com
Kapadokya Havaalanı Transferi

Bölgeye geldiğinizde transfer hizmeti için Kapadokya havaalanı transferi hizmetini kullanabilirsiniz. Araçlarımız dışarıda sizleri bekliyor olacaktır. Havaalanı çıkışında kaptanımız sizleri karşılayacaktır. Elinde adınızın yazılı olduğu kağıt ile sizleri bekliyor olacaktır. Kapadokya havaalanı transferi fiyatı kişi başı için 100 TL dir. Transfer hizmetimiz gideceğiniz otele kadar yapılmaktadır.

WhatsApp tan rezervasyon yapmak için +90 532 453 03 63  tıklayabilirsiniz. Arayarak rezervasyon yapmak için +90 532 453 03 63‘ ü arayabilirsiniz.

Kapadokya Havaalanı Transfer Fiyatları

  • Kapadokya Ürgüp Transferi : 100 TL
  • Kapadokya Göreme Transferi : 100 TL
  • Kapadokya Uçhisar Transferi : 100 TL
  • Kapadokya Avanos Transferi : 100 TL
  • Kapadokya Ortahisar Transferi : 100 TL
  • Kapadokya Mustafapaşa Transferi : 110 TL

Fiyatlar Kapadokya bölgesi için 100 tl dir. Kişi başı fiyatlardır. 6 yaşından büyük çocuklar için ücret alınmaktadır. Transferleriniz otelinize kadar gitmektedir. Havaalanından otelizinize direk transfer yapılmaktadır.

Transfer araçlarımız 16 kişiliktir. Bagajlarınız için yeterli alan bulunmaktadır. Ödemenizi otelinize gittiğinizde araçtan indikten sonra ödeyebilirsiniz.

Kapadokya Havaalanı Transferi Shuttle Aracı
Kapadokya Havaalanı Transferi Shuttle Aracı

Kapadokya Havaalanı Transfer Karşılaması

Uçağınız alana dikten sonra bagaj alanına doğru ilerliyorsunuz. Zaten ufak bir hava limanı olduğundan ulaşımınız çok hızlı olacaktır. Bagajdan bavullarınızı aldıktan sonra havaalanı çıkışına doğru ilerliyorsunuz. Tam kapıdan çıkış sırasında kaptanımız sizleri karışalayacaktır. Kapının hemen bir kaç adım önünde durarak elinde adınızın olduğu kağıt ile sizleri bekliyor olacaktır. Burada yapmanız gereken kapıdan uzaklaşmamanızdır. Adınızı gördüğünüzde kaptanımızın yanına gidebilirsiniz. Sonrasında transfer aracımız olan shuttle araçlarına doğru sizi götüreceğiz. Sonrasında bölgeye doğra yola çıkacağız. Uçağınız indikten sonra sizleri karşılıyoruz ve diğer uçakları beklememekteyiz. Yani havaalanında bekleme durumunuz olmayacaktır.

Kapadokya Shuttle Transfer Süreleri Hakkında

En çok gelen sorulardan biri ulaşım süreleri hakkında olmaktadır. Kapadokya havaalanı transferi süreleri gideceğiniz bölgedeki otellere göre değişiklik göstermektedir. Kayseri hava alanından çıkan araçlarımız ilk olarak Ürgüp’ e uğramaktadır. Ürgüp otelleri için misafirlerimiz bırakılmakta ve sonrasında Göreme bölgesine devam etmekteyiz. Kayseri havaalanından ortalama 45 dakika sonrasında Ürgüp’ ten yola çıkarak Göreme bölgesine devam ediyoruz. Kayseri havaalanı’ ndan Göreme süre olarak ortalama 1 saat – 1 saat 15 dakika sürmektedir. Servisimizdeki misafirlerimizin sayısı ve gideceğiniz otel ulaşımınızın süresinde etkilidir.

Kapadokya Hava Limanı Transfer Fiyatları
Kapadokya Hava Limanı Transfer Fiyatları

Nasıl Rezervasyon Yapabilirsiniz ?

Sitemiz üzerinden rezervasyon yapmak mümkündür. Yukarıdaki yazdığımız WhatsApp numarasından yada bizi direk arayarak rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. +90 532 453 03 63. Bize rezervasyon yaptırmak istediğinizde sizden ufak birkaç bilgi almaktayız. Bu bilgiler içerisinde Adını ve Soyadınız, Uçuş konuduz (bizim için çok önemli bir ayrıntı), Gideceğiniz otel yada bölgenin adı ve kaç kişi olacağınızdır. Bu bilgiler ile birlikte rezervasyonunuz tamamlanmış olacaktır.

Aynı bilgileri bize dönüş uçağınız içinde gönderebilirsiniz. Sizlere rezervasyon sırasında bir alış saati vermekteyiz. Araçlarımız otelinizden yada bölgenizden sizi o saatte almaktadır. Otel konaklaması yapmıyorsanız merkezi yada bilinen konumlardan size ulaşmaktayız. Kaptanımız sizi almadan önce 5 yada 10 dakika öncesinde arayarak bulunduğunuz yerin teyidini almaktadır. Rezervasyonunuzu yaparken eğer pegasus hava yolu firmasını kullanıyorsanız PC ile başlayan bir kodunuz olmaktadır. Eğer THY ile ulaşımızı sağlıyorsanız TK ile başlayan bir kodunuz olacaktır. İşte bu kodlar sizin bize iletmeniz gereken Uçuş Kodudur.

Hangi Araçlar ile Servisiniz Yapılmaktadır ?

Firmamız bünyesinde Mercedes Sprinter ve Ford araçlarımız bulunmaktadır. Transfer servisimiz bu araçlarımız ile yapılmaktadır. Araçlarımız içerisinde wifi hizmeti bulunmaktadır. İnternet erişiminizi yol boyunca sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda araçlarımızın hepsinde GPS vardır. Sizler rezervasyon durumunuzu sorduğunuzda telefonu kapatmadan aracımızın nerede olduğunu sizlere söylemekteyiz. Bu sayede kaç dakika içerisinde araçlarımızın sizi otelinizden alacağınızı bilmektesiniz. Pandemi kapsamında araçlarımız sizler için dezenfektan edilmektedir. Araçlarımızın içi her transferimizden her servisimizden sonra temizlenmektedir.

Özel Ulaşım Servisimiz Hakkında

Bazı durumlarda özel misafirleriniz yada sizlerin talepleri doğrultusunda Vip ulaşım sorulmaktadır. Bu durumlarda sizlere Mercedes Vito ve normal binek araçlarımız ile de destek vermekteyiz. Bünyemizdeki vip araçlarımız ile sadece sizlerin olduğu Kapadokya havaalanı transferi sağlanmaktadır. Pegasus, Thyi Anadolu Jet, Sunexpress’ in yoğun olarak bölgeye gerçekleştirdiği uçuşlar bulunmaktadır.

Summary
Kapadokya Havaalanı Transferi
Article Name
Kapadokya Havaalanı Transferi
Description
Kapadokya havaalanı transferi fiyatı kişi başı için 100 TL dir. Transfer hizmetimiz gideceğiniz otele kadar yapılmaktadır.
Author
Publisher Name
Kapadokya Tur Fiytaları
Publisher Logo