1.820.3345.33 Contact@TravelTourWP.com
kapadokya türk gecesi fiyatlari 2022

Kapadokya Türk gecesi fiyatları, Ürgüp, Göreme, Ortahisar, Avanos, Uçhisar, Çavuşin, vadiler, mağaralar, üzüm bağları, kaya evler, taş kiliseler, peri bacaları, at safarisi, jeep safarisi, balon turu derken yoğun geçen, yorucu bir günün sonunda, biraz dinlenmek, güzel bir akşam yemeği yemek ve çeşitli gösteriler eşliğinde eğlenmek isteyenler için en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Bu eşsiz coğrafyadaki kaya evleri ve mağara restaurantları gece karanlık olduğunda keşfetmek, misafirler açısından hem yepyeni bir manzarayla karşılaşmak hem de bu masalsı yolculuklarında yeni bir sayfa açmak anlamına da gelmektedir.

Kapadokya Türk Gecesi 2 farklı menü seçeneği ile sizlere sunulmaktadır.

Yemekli ve alkollü program ücreti kişi başı: 700 TL

Yemeksiz ve alkolsüz program ücreti kişi başı: 550 TL dir.

Kapadokya Türk gecesi fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak ve tur rezervasyonu yaptırmak için bize +90 541 632 69 68 numaralı Whatsapp hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yada isterseniz Kapadokya Türk Gecesi rezervasyonlarınızı bizi +90 541 632 69 68 numaralı telefonumuzdan da arayabilirsiniz.

Kapadokya Türk Gecesi Fiyatları Nelere Göre Belirlenmekte?

Kapadokya bölgesinde birçok merkezde bu tür özel gece düzenleyen mağara restaurantlar bulunmaktadır ve genel olarak bu restaurantlarda benzer hizmetler sunulmaktadır. Kapadokya Türk gecesi fiyatları incelenirken, ziyaretçiler açısından bazı ufak detaylara dikkat etmekte fayda bulunmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken, düzenlenen gece için daha önceki müşteri memnuniyetinin ne oranda olduğudur. Yıllardır bu bölgede hizmet veren, bilinen, turistler tarafından sevilen ve güvenilir kaya restaurantlar seçilerek, uzman ekipler tarafında yapılan şovlar izlenebilmekte, lezzetli ve zengin bir akşam yemeği yenebilmektedir. Bu tipteki eğlenceler, ortalama olarak 3 saat civarında sürmektedir. Bu restaurantlarda alkollü ve alkolsüz menü seçenekleri bulunmaktadır ve fiyatları etkileyen ana etkenlerden biri de budur.

Bunun yanında yemeksiz Türk gecesi seçenekleri de mevcuttur ve fiyatları yemekli menülere göre daha uyguna gelmektedir. Yemekli ve alkollü seçenekleri tercih edenlere; sınırsız alkollü içeceğe ek olarak, birçok meze çeşidi, sigara böreği gibi ara sıcaklar, kuzu kızartma, köfte veya tavuk kızartma gibi bir ana yemek, sonrasında tatlı, meyve ve kuruyemiş servis edilmektedir. Alkolsüz yemekli menü tercih edenlere ise yine aynı menü, sınırsız alkolsüz içecek eşliğinde servis edilmektedir. Bunların dışında, daha uygun olan Kapadokya Türk gecesi fiyatları arayanlar için, sadece gösterilerin ve eğlencenin dahil olduğu, yemeksiz menü de sunulmaktadır. Bu menüden alkollü olanı seçenler için gece boyunca meyve ve kuruyemiş, sınırsız alkollü içecek eşliğinde servis edilmektedir. Benzer şekilde bu yemeksiz menüyü sınırsız alkolsüz içecekler eşliğinde almak da mümkündür.

kapadokya türk gecesi fiyatları 2023
kapadokya türk gecesi fiyatları 2023

Kapadokya Türk Gecesi Neleri Kapsar?

Misafirlerin Kapadokya çevresindeki otellerinden eğlenceyi düzenleyen kaya restaurantlara ve gece sonunda otellerine olan transferleri Kapadokya Türk gecesi fiyatı içerisine dahil değildir. Ekstra bir ücret karşılığı, önceden rezervasyon yaptırılmak kaydıyla, ziyaretçiler için bu transfer hizmeti de verilebilmektedir. Türk gecesi programında seçilen yemekli veya yemeksiz, alkollü ya da alkolsüz menülerin yanında esas eğlencenin ve ilginin kaynağı olan çeşitli dans şovları da bulunmaktadır. Genel olarak mağara restaurantlarda misafirler için önce semah gösterisi yapılmaktadır. Bundan sonra sadece Kapadokya yöresinden değil, genel olarak tüm Türkiyedeki farklı bölgelerden folklorik danslar sergilenmektedir. Folklör gösterilerinden sonra oryantal şov başlamaktadır ve isteyen tüm misafirlerin burada dansa katılımı mümkündür. Bunların yanında aralarda çeşitli teatral oyunlar oynatılmakta ve misafirlerin de bu oyunlara aktif katılımı sağlanmaktadır. Ayrıca Kafkas dansları da kaya restaurantlarda Türk gecesi programları dahilinde sıkça sergilenmektedir. Kapadokya Türk gecesi fiyatları dahilinde olan akşam yemeği ve çeşitli şovlardan sonra, misafirler farklı oyun havaları ve dans müzikleri eşliğinde eğlenerek geceye son noktayı koymaktadırlar.

Kapadokya Türk Gecesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Türk gecesi eğlence programları yaz ve kış aylarında farklı saatlerde başlayabilmektedir. Önceden hangi saatte başlayacağı konusunda bilgi alınması tavsiye edilmektedir. Bu yörede çeşitli bölgelerde benzer Kapadokya Türk gecesi fiyatları dahilinde hizmet veren birçok mağara restaurantlar mevcuttur, bu eğlence yerleriyle otel arasındaki ulaşım konusunda, özellikle alkol alanlar tarafından bu durum da hesaba katılarak önceden transferlerin ayarlanması gerekmektedir. Kaya restaurantlarda oldukça otantik bir hava mevcuttur ve çoğu yerde masa sandalye yerine ortamın atmosferiyle uyumlu olarak blok şeklinde kaya oturma yerleri vardır. Bu taş masalar sahneyi tam karşıdan görecek şekilde hizalanmıştır. Bu tarzdaki Türk gecesi eğlencesi düzenleyen otantik kaya restaurantlar yıl boyunca yerli ve yabancı karışık olarak birçok turist tarafından tercih edilmektedir. Özellikle yoğun olan yaz dönemlerinde rezervasyon yaparak önceden yer ayırtılması gerekmektedir. Eğer geceye grup olarak katılım sağlanacaksa, belli bir sayı üzerindeki gruplara indirim de sağlanabilmektedir.

Kapadokya Türk Gecesi Fiyatları ve Rezervasyonu

Kapadokya Türk gecesi fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak ve tur rezervasyonu yaptırmak için bize +90 541 632 69 68 numaralı Whatsapp hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Sizlere hem konum bilgisi hemde rezervasyon onayı göndermekteyiz.

Yada isterseniz Kapadokya Türk Gecesi rezervasyonlarınızı bizi +90 541 632 69 68 numaralı telefonumuzdan da arayabilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz Kapadokya Balon Turu Fiyatları hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Summary
Kapadokya Türk Gecesi Fiyatları
Article Name
Kapadokya Türk Gecesi Fiyatları
Description
Kapadokya Türk Gecesi programı yaklaşık 3 saat sürmektedir. Yemekli ve alkollü programlarda yerli içki sınırsızdır. Oryantal, yöresel danslar gibi gösteriler sergilenmektedir.
Author