+905324530363 info@kapadokyaturfiyatlari.com

Kapadokya At Turu Fiyatları

0
Price
From950TL
Price
From950TL
Booking Form
Enquiry Form
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* I agree with Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
The tour is not available yet.

Proceed Booking

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

6562

Rezervasyon

Rezervasyonlarınız ve Sorularınız için arayabilirsiniz. Ekibimi sizlere 7/24 WhatsApp üzerinden destek verecektir.

+90 538 062 14 66

info@kapadokyaturfiyatlari.com

2 Saat
Göreme
Ücretsiz Transfer
Max People : 24

Atlar diyarı olan Kapadokya’ ya geldiğinizde Kapadokya at turu yapmaz iseniz olmaz diye düşündük. Vadilerin arasında ve özel olarak yetiştirilmiş tur atları ile 2 saat at turu yapabilirsiniz. Önde rehberimiz sizlere liderlik ederken sizde bu coğrafyanın tadını çıkartacaksınız. Göreme’ de olan çiftliğimiz hem gün içerisindeki turlar için hem de günbatımı turlar için hazırlanmaktadır. 2 Saatlik Kapadokya at turu fiyatımız 950 TL dir. Sizleri otelinizden ücretsiz olarak almaktayız. Hem tur öncesinde hem de tur sonrasında ücretsiz transferimiz vardır.

WhatsApp üzerinden bize rezervasyon yapmak için +905324530363‘ e tıklayabilirsiniz. İsterseniz +905324530363 e tıklayarak rezervasyon yapabilirsiniz.

Kapadokya at turu için turumuza katılmak istediğinizde daha önceden at binmiş olmanıza gerek yoktur. Çiftliğimizdeki atlarımız tur içi özel olarak eğitilmiş atlardır. Tur sırasında önde bulunan rehberimiz atlarımıza liderlik edecek ve sizin de üzerinde olduğunuz atlarımız öndeki lider rehber atımızı takip edecektir. Tur sırasında koşan bir at olmayacak ve sizler yavaş bir şekilde bölgede tura çıkacaksınız. İlk kez ata binecek misafirlerimiz için çiftliğimizde kısa süreli bir alıştırma binişi yapılmaktadır. At turu için sizleri otelinizden almaktayız. Turumuz bittikten sonra ise sizleri otelinize geri bırakmaktayız. Eğer araçlarınız ile gelecekseniz at çiftliğimizin yanında otopark alanımız mümkündür. Aracınızı bırakabilirsiniz.

Kapadokya At Turu Hakkında 2 Saat Tur Programı

kapadokya at turu fiyatları
kapadokya at turu fiyatları

Kapadokya at turlarında tur saatlerimiz genelde 2 saat olarak yapılmaktadır. Gün içerisinde her saat at turlarına çıkabilirsiniz. Sizlerden gelen 1 saatlik at turlarımızıda gerçekleştirmekteyiz. Gün boyunca turlarımız devam etmektedir. 2 saat kapadokya at turu programı için son tur saatimiz gün batımı turları zamanıdır. Bazı durumlarda 1 saat at turu yapabilirken bazı durumlarda ise 4 saate kadar çıkılabilmektedir. Normal standart yapılan 2 saatlik turların dışında bu aktiviteleri sizin için yapmaktayız.

2 Saatlik at turlarımızda önde rehberimizin eşliğinde gruplar halinde turlara çıkılmaktadır. Tur sırasında rehber arkadaşımız sizlerin fotoğrafını çekmekte ve bazı mola noktalarında sizlere fotoğraf çekiminde yardımcı olmaktadır.

At Turları Nerede ve Hangi Rotalarda Yapılmaktadır?

Turlarımız vadilerin arasında gerçekleşmektedir. Hem vadiler hemde tarihi kilise ve oluşumlar içerisinde olmaktadır. Turlarımızda bulunan rotamız aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • Rose Valley (Gül Vadisi)
 • Haçlı Kilise
 • Direkli Kilise (Kolonlu)
 • Göreme Tarihi Milli Parkı
 • Red Valley (Kızıl Vadi) içi
 • Kızılçukur Seyir Terası ve Tepesi
 • Anna Johachim Kilisesi

Yukarıda görmüş olduğunuz lokasyonlar sizler için oluşturduğumuz 2 saat at turu rotasıdır. Turlarımız bu güzergah dahilinde devam etmektedir. Bazı noktalarda mola vermekte ve önemli yapıları sizlere göstermekteyiz. Kapadokya at turu rotası içinde 1 alanda mola vererek durmaktayız.

Turlarımız at çiftliğimizden başlamaktadır. Bitiş lokasyonumuz da başlangıç noktasında son bulmaktadır. Normal olarak Kapadokya bölgesine transfer hizmeti vermekteyiz. Kendi aracınız ile gelmek isterseniz eğer sizlere konum gönderiyoruz ve ulaşımınıza yardımcı oluyoruz. Kendi araçları ile gelen misafirlerimiz için çiftliğimizde park yeri bulunmaktadır.

Eğerki konumumuza erken geldiyseniz yada gün içerisinde herhangi bir saat diliminde geldiyseniz çiftliğimizden atlarımızı seçebilirsiniz. Size yakın gördüğünüz beğendiğiniz atlarımız ile tura çıkabilirsiniz.

kapadokya at çiftlikleri
kapadokya at çiftlikleri

Gün Batımı Kapadokya At Turu Ne Zaman Başlar ?

Bölgede en fazla talep gören tur saati sunset dediğimiz Gün batımı at turlarımızdır. Kapadokya bölgesinin özellikle gün batımı oldukça keyifli ve zevklidir. Güneşin batmaya başlaması ile birlikte vadilerin renk değişiklikleri size çok güzel kareler yakalamanıza yardımcı olacaktır. Sizlerde bu saat sırasında tam vadilerin içerisinde turda olmuş olacaksınız. Sunset dediğimiz gün batımı at turlarımız gün batımından 2 saat önce başlamaktadır. Dönemsel olarak tur başlangıç saatlerimiz değişmektedir. Yaz aylarında daha geç başlarken kış aylarında turlarımız daha erken başlamaktadır. Yazın saat 17:00 – 18:00 arasında turlarımıza çıkış yaparken kış aylarında saat 15:15 – 16:00. arasında başlamaktadır. Sunset turlarımızdaki kapadokya at turu için ücretsiz otelinizden transfer yapmaktayız. Avanos, Ürgüp, Göreme, Uçhisar, Ortahisar lokasyonlarından sizleri almaktayız.

Gün batımı turlarımızın bir avantajıda özellikle yaz aylarında gün içindeki tur saatlerine göre daha serin olmaktadır. Gün batımı sunset sıcaklık açısından güneşin tam tepede olduğu saate denk gelmediğinden size avantaj sağlamaktadır.

Ayrıca tatil dönemlerinde ve bayram haftalarında mutlaka önceden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Çünkü 1 gün öncesinden rezervasyonlar başlamakta ve hızlıca dolmaktadır. Eğer dilerseniz size özel turlar düzenlemekteyiz. Size ait yaptığımız atv turlarımızda sadece size özel rehber eşliğinde tur yapılmaktadır. Eğer kalabalık grup iseniz yada ailenizle birlikte kapadokya at turu yapmak istiyorsanız seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır.

Gün Doğumu Balonlar ile At Turu Programı Hakkında

atlı fotoğraf çekimleri
atlı fotoğraf çekimleri

Diğer önemli turumuz ise gün doğumu saatinde yapılan at turudur. Özellikle bölgeye fotoğraf çekmek için gelen misafirlerimiz bu tura bayılacaklar. Sabahları gün doğumu saatinde turumuz başlamış oluyor. Özellikle balonların havalanması ile atlarımız ile birlikte balonların kalkış alanında olacaksınız. Bu sebeple bir sürü birbirinden güzel fotoğraflar çekebileceksiniz. Sadece atlarımız ile birlikte fotoğraf çekimi isteyen misafirlerimiz olmaktadır. Onlar için özel konseptler oluşturmaktayız. Atlarımız ile birlikte vadilere gidip fotoğraf çekimi yapılmaktadır. Peri bacalarının arasında ve özel fotoğrafçılar ile birlikte turlarımız olmaktadır. Eğer üstteki gibi kıyafetler ile birlikte fotoğraf çekilmek isterseniz kıyafet kiralayabileceğiniz yerler bulunmaktadır. Kapadokya at turu için hem rezervasyon hemde bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

Gündoğumu at turumuz için sizleri otelinizden almaktayız. Bu alış saati günün erken saatinde olmaktadır. Ortalama alış saatiniz yaz ve kış aylarında değişmekte olup ortalama yaz ayları için 04:50 – 05:45 arasında olmaktadır. Kış ayları için ise 05:30 – 06:30 arasında olmaktadır. Gün doğumu at turlarımız da sizden özel bir istek gelmedikçe standart olarak 2 saat sürmektedir. Normal rotamız da ilerlemekteyiz fakan Balonlar ile birlikte at turu olduğundan balon kalkış arazisinde daha fazla zaman geçirilmektedir. Sizler burada fotoğraflar çekebilir bu arada rehberimiz yardımcı olacaktır. Daha uzun süre at turu yapmak isterseniz 3-4-5-6 saatlik tur seçeneklerimiz bulunmaktadır. Hatta 3-4-5 ve haftalık at turu programlarımızda mevcuttur. Profesyoneller ve at binicileri için kapadokya at turu seçeneklerimiz vardır.

Kapadokya bölgesinde at turlarımızın dışında başka turlarımızda bulunmaktadır. Bunlardan biri olan Kapadokya atv turu bunlardan biri olabilir. Daha fazla bilgi için tıklayıp bilgi alabilisiniz. Kapadokya jeep turu için de tıklayabilirsiniz. Sunset at turlarımız özellikle yaz aylarında çok yoğun olmaktadır. Günler öncesinden rezervasyonlarımız başlamaktadır. At turları için sizde Kapadokya nın fazlasıyla yoğunlaşmasını beklemeyin.

Tur Rezervasyonu Hakkında

Kapadokya bölgesi’ ne geldiğinizde yaz aylarından birinde iseniz oldukça yoğun bir döneme denk gelmiş olacaksınız. Bu sebeple bazı turlarımız dolmuş olacaktır. Özellikle at turlarımız sezonda oldukça yoğun olduğundan erken rezervasyon almaktadır. Sizlerde günbatımı turlarımızdan birine rezervasyon yaptırmak isterseniz fazla geç kalmamanızı öneririz.

Turun Başlangıç Lokasyonu

Kızıkçukur – Göreme (Google Map)

Tur Süresi

1 saat
2 saat
4 saat

Fiyata Dahil Olanlar

 • Ücretsiz Otel Transferi
 • Tur Rehberi
 • Maske
 • Kask
Neredeyiz?
Photos
10 travellers are considering this tour right now!