+905324530363 info@kapadokyaturfiyatlari.com

Kapadokya Atv Turu Fiyatları – Göreme

0
Price
From900TL
Price
From900TL
Booking Form
Enquiry Form
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* I agree with Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
The tour is not available yet.

Proceed Booking

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

6016

Rezervasyon

Rezervasyonlarınız ve Sorularınız için arayabilirsiniz. Ekibimi sizlere 7/24 WhatsApp üzerinden destek verecektir.

+90 538 062 14 66

info@kapadokyaturfiyatlari.com

2 Saat
Göreme
Ücretsiz Transfer
Max People : 24

Kapadokya atv turu bölgenin vazgeçilmez aktivilerinden biridir. Özellikle peri bacalarının arasında olmak istiyorsanız kaçırmamanız gereken turlardandır. Hem vadilerin arasında hem de peri bacalarının yanında 2 saat boyunca bu adrenalini yaşamak isteyeceksiniz. Kapadokya’ nın en popüler rotası olan Göreme de olacaksınız. Aşk vadisi, Gül Vadisi, Kızılçukur ve daha fazlası. Kapadokya atv turu fiyatı 2 saat için 900 tl‘ dir. Gün batımı 2 saatlik tur ise 950 TL dir. 1 saati ise 600 TL dir. Otelinizden ücretsiz transfer hizmeti bulunmaktadır. Fiyatlarımız atv başınadır. 2 kişi 1 atv ye binebilmektesiniz. Kapadokya bölgesinin en keyifli ve eşsiz doğasına sahip olan vadilerde yapılmaktadır.

WhatsApp üzerinden rezervasyon yapmak için +90 533 255 47 67‘ e tıklayabilirsiniz. Arayarak rezervasyon için +90 533 255 47 67 e tıklayabilirsiniz.

Kapadokya Atv Tur Fiyatları
Kapadokya Atv Tur Fiyatları

Atv turları bölgeye gelen turistler için olmazsa olmaz aktivitelerin başında gelmektedir. Arabanız olsa dahi ulaşamayacağınız vadilere avt turları ile gidebilmeniz mümkündür. Kapadokya atv turu aktivitesi yaparken hem vadiler arasında hemde peri bacalarının yanında bölgede geziyor olacaksınız. Bu aktiviteler sırasında rehberimiz size eşlik edecek ve sizlere bazı bölgelerde tarihinden bahsedecektir. Yürümek istediğinizde yorulacağınız ve bulamayacağınız lokasyonlar arasında atvler ile tur yapmak size birçok açıdan avantaj sağlayacaktır. Atv turları ile özellikle Göreme bölgesinde popüler olan lokasyonlarda gezeceksiniz. Bunların başında Kızılvadi gelmektedir. Turlarımız Kızılvadi ve Aşk Vadisi arasında gerçekleşmektedir. Zaten bu lokasyonlar arasında kalan yer sizler için bir çok fotoğraf karesinide peşinde getirecektir. Turlarımızın başlangıç noktası Göreme’ den olmaktadır. Öncelikle acentamıza geliyorsunuz ve burada atv leriniz düzenlendikten sonra tura çıkıyorsunuz. Siz rezervasyon yaptığınızda atv turuna katılacağınız saate atv leriniz hazırlanmış olmaktadır. Nevşehir atv turu diye arattığınızda genellikle atv turlarının bu bölgede yapılacağını göreceksiniz.

Kapadokya Atv Turu
Kapadokya Atv Turu

Kapadokya Atv Turu Rotası Hakkında

 • Kızılçukur Vadisi (Red Valley)
 • Aşk Vadisi (Love Valley)
 • Çavuşin Kasabası
 • Kılıçlar Vadisi
 • Güllüdere Vadisi

Rotamız üstteki güzergahlar da gerçekleşecektir.

Kapadokya Atv Turu Saatleri Hakkında

Kapadokya’ ya geldiğinizde atv turlarını günün her saatinde yapabilirsiniz. Turlarımız 1 saat ve 2 saat olarak düzenlenmektedir. Özellikle 2 saatlik turlarımız fazlasıyla ilgi görmektedir. Sabah 09:00 yada 10:00 dan itibaren günün her saatinde atv turu yapabilirsiniz. Bilmeniz gereken önemli not ise atv turlarımız son olarak sunset yani gün batımında son bulmaktadır. Gün batımı saati dönemsel olarak farklılık göstermektedir. Örneğin yaz aylarında 18:00 gibi başlarken kış ayarında 15:00 a kadar inmektedir. Sizlerde atv turlarımıza katılmak istiyorsanız rezervasyon konusunda geç kalmamanızı öneririz.

Göreme Atv Turu Transfer Saatleri Hakkında

Atv turlarımız için otelinizden ücretsiz transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Kapadokya bölgesinde konakladığınız otelden sizleri almaktayız. Sizler tur için hangi saata rezervasyon yapıyorsanız bizlerde o saatler için size otelinizden alış saati veriyoruz. Ücretsiz olarak otelinizden alınıyorsunuz. Atv turlarımız bittikten sonra da tekrardan otelinize geri bırakıyoruz.

Kapadokya atv turu için size özel turlar çıkartmaktayız. Gruplar halinde gelen misafirlerimizi ayrı olarak turlara çıkartmaktayız. Yani rehberimiz sadece sizlerin olduğu misafirlerimiz ile bölgeye tura çıkmaktadır.

Gün Batımı Atv Turları – Sunset

Bölgedeki en yoğun turumuzdur. Sabah ve gün içerisindeki turlara göre en kalabalık olanı ve mutlaka rezervasyon yapmanızı gerektiren tur saatidir. Yaz ve kış aylarında alış saatimiz değişiklik göstermektedir. Otelinizden ücretsiz transfer hizmeti bulunmaktadır. Yada size konum atarak acentamıza gelerek aracınızı ücretsiz park alanımıza park edebilirsiniz. Kapadokya atv turu için konumumuza gelerek aracınızı ücretsiz park edebilirsiniz.

Gün batımı turları 2 saat sürmektedir. 1 saat tura çıkılmamaktadır. Tur rotamız aynı şekilde devam etmektedir ve sunset dediğimiz gün batımı saatinde güneşi batırırken birçok fotoğraf çekilebilirsiniz. Genellikle Rose Valley yani Gül Vadisinde sunset turumuzun son molasını vermekteyiz. Burada manzaraya karşı 10-15 dakika durduktan sonra artık havanında kararmaya yaklaşmasıyla turumuz son bulmaktadır. Bazen aşk vadisinde bazen de Gül vadisinde turumuzu sonlandırmaktayız. Havanın yağışlı olduğu günlerde sizlere yağmurluk vermekteyiz. Gün batımı turlarımızda bölge oldukça yoğun olmaktadır.

Gün Doğumu Atv Turları – Sunrise

Kapadokya’ da atv ler ile birden fazla tur tipine katılabilirsiniz. Gün içerisinde ve gün batımında turlara çıkabileceğiniz gibi sabahları balonlar ile birlikte de turlara katılabilirsiniz. Sunrise atv turları yada gün doğumu atv turları demekteyiz biz bu turlara. Genelde sabahları balonların kalkışıyla birlikte atv turu yapmak isteyebilirsiniz. Bu turlarımızda rotamız balon kalkış arazisinde olacağı için bu alanda birçok fotoğraf çekebilirsiniz. Sabah çıkacağımız turlarımızda gene transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Transfer hizmetimiz ücretsizdir. Sizleri otelinizden almaktayız. Özellikle bu turlarımıza geldiğinizde eğer kış aylarında iseniz sabahları kalın giyinmenizde fayda var. Gün doğumuyla birlikte tura çıkacağınız için sabahları serin olmaktadır. Sabah çıkacağınız gün doğumu turlarımız normal atv turuna göre biraz daha pahalıdır. Özel bir tur olduğundan ufak bir fiyat farklı olmaktadır. Sabah sunrise turları için gün doğumunda turlarımızda yapılmaktadır. Sizleri alış saatlerimiz otellerinizden farklılıklar göstermektedir. Gün doğumuna göre farklı olmaktadır. Sabah yapılan turlarımızda yaz ayında bile olsak uzun kollu bir kıyafet almanızı tavsiye ederiz.

Kapadokya Turlarımızda Fiyata Neler Dahildir?

 • Transferler (geliş-gidiş)
 • Rehber eşliğinde tur
 • Maske
 • Yağmurluk
 • Kask

Kapadokya atv turu için ufak çocuklarınızı arkanıza alabilir yada eşiniz ile birlikte aranıza alabilirsiniz. Bunun için çocuklarımızın 10 yaş ve üzeri olması lazım. 10 yaş üzeri olmayanlar için atv turu yapılması uygun değildir. 1 atv ye 3 kişi binilmemektedir. Atv turu iki içindir. İster tek kişi ister 2 kişi binerek aynı ücreti ödeyebilirsiniz. Kış aylarında geldiğiniz zaman kalın giyinmenizi tavsiye ederiz. Sizlere yağmurluk temin etmekteyiz. Turlarımız kışın karlı havalarda da yapılmaktadır. Yoğun kar yağışında sadece turlarımız yapılmamaktadır. Rezervasyonunuz olsa dahi sizlere bildirmekteyiz.

Kapadokya Atv Turu Fiyatları

Atv turu fiyatlarımız atv başına belirlenmektedir. Bayram dönemlerinde değişiklik yaşanabilmektedir. Sizler gene geleceğeniz dönem için fiyat bilgisi alabilirsiniz. Fiyatımız 700 tl dir. Bir atv ye dilerseniz iki kişi binebilirsiniz. Ödeyeceğiniz rakam gene 700 tl olmaktadır. Kapadokya’daki diğer turlarımızdan olan Kapadokya At Turu için tıklayabilirsiniz. Sayfamızı inceleyebilirsiniz. Kapadokya’ da yapılacak birçok aktivite bulunmaktadır.

Turun Başlangıç Lokasyonu

Göreme Merkez (Google Map)

Tur Süresi

2 saat

Fiyata Dahil Olanlar

 • Ücretsiz Otel Transferi
 • Tur Rehberi
 • Maske
 • Kask
 • Yağmurluk
Neredeyiz?
Photos
10 travellers are considering this tour right now!