1.820.3345.33 Contact@TravelTourWP.com
kapadokya balonda evlenme teklifi

Evlilik teklifi için Kapadokya her yıl yüzlerce misafiri bölgeye çekmektedir. Balonda evlenme teklifi için erken rezervasyon yapmalısınız. Standart olarak evlilik tekliflerinde sizlere pankart açmaktayız. Vadilerden geçerken yada iniş sırasında ekibimiz tarafından pankart açılmaktadır. Pilotumuz bu arada size hazırlamış olduğumuz çiçeği vermektedir. Dileyen misafirlerimiz çiçeklerini kendi yanlarında getirebilmektedir. Bu gibi durumlarda bizlere 1 gün öncesinde ulaştırmalıdır. Aynı şekilde istediğiniz bir yazı olacaksa pankart için de erken ulaştırılması gerekmektedir. Balon uçuş günü hem heyecanlı hemde çok erken kalkacağınız için balonlarda evlilik teklifi için

Balonda evlenme teklifi için en çok tercih edilen yer Kapadokya Bölgesi’dir. Gün doğumunda bölge, olağan üstü mistik bir atmosfere bürünmektedir. Güneş ışınları yeryüzüne merhaba derken, Kapadokya’nın muhteşem doğasına yansıyan güneş ışınları vadilerin, peribacalarının üzerinde kızılın bin bir tonu adeta dans etmektedir. Sabah saat 05:00 sıralarında balonlar havalanmakta, yaklaşık bir buçuk saat boyunca peri bacaları, volkanik vadiler, güvercin evleri, kayadan oyma yapılar, meyve bahçeleri ve üzüm bağları yolculuğa eşlik ediyorlar. Bulutların üzerinden güneş doğumunda muhteşem manzarayı izlerken yapılan Kapadokya Balonda evlilik teklifi ömür boyu unutulmayacak romantik bir anı olarak hep hatırlanacaktır.

Kapadokya balonda evlilik teklifi fiyatları hakkında bilgi almak ve organizasyon rezervasyonu yaptırmak için telefon numaramız: +90 541 632 69 68

Kapadokya Balonda evlilik teklifi rezervasyonlarınızı yaptırmak için Whatsapp numaramız: +90 541 632 69 68

Balonda Evlenme Teklifi Paketlerine Dahil Olanlar

 • Otelden transfer araçlarımız ile alınma
 • Turdan sonra tekrar otelinize geri bırakılma
 • Uçuştan sonra kahvaltı ikramı
 • 1 Saatlik Balon Turu Uçuşu (28-32 kişilik sepetlerde)
 • Uçuştan sonra madalya yada hatıra sertifikası
 • Uçuş bitiminde hazırlanan şampanya ya da alkolsüz içecek ile kutlama
 • Pasta kesimi
 • Taç Çiçek

Kapadokya Balonda Evlenme Teklifi Paketlerine Dahil Olmayanlar

 • Ek olarak yerine getirilmesini istediğiniz talepler (Pasta, pankart, süsleme v.s.)
 • Ek olarak belirtilen yiyecek veya içecekler
 • 8-10 kişilik ya da 12-16 kişilik sepetlerde balon uçuşu
 • Müzisyen
balonda evlenme teklifi
balonda evlenme teklifi

Balonda Evlenme Teklifi Nasıl Yapılır?

Kapadokya balonda evlilik teklifi organizasyonlarınızı en geç 1 gün önceden yaptırmanız gerekmektedir. Organizasyonun yapılacağı sabah Kapadokya balon turu başlamadan önce sizleri otelinizden alarak balonların havalanacağı alana getiriyoruz daha sonra burada sizlere kahvaltı ikramımız oluyor. Bu sırada uçuş için hazırlıkları tamamlanan balon sepetlerindeki yerlerinizi alarak uçuşa başlıyorsunuz. Ortalama 1 saat süren uçuşun son 10 dakikasında yere inmeye az kalmışken evlenme teklifi organizasyonumuz başlamaktadır. Bu yere yaklaşmış olan balondan yer ekibimizin açmış olduğu evlenme teklifi pankartını görebilir ve evlenme teklifini o anda yapabilirsiniz. Yere indikten sonra sizin için özel olarak hazırlanmış şampanya kutlaması ve pasta kesimi yapılarak organizasyonumuz son bulmaktadır. Kapadokya balonda evlilik teklifi organizasyonumuzdan sonra sizleri tekrar otelinize geri bırakmaktayız.

Evlilik teklifi, çiftlerin hayatlarında yeni bir döneme açılan kapının anahtarıdır. Bu kapıyı açmak damat adayının sorumluluğundadır. Öyle bir evlilik teklifi yapmalıdır ki gelin adayının ayaklarını yerden kesmeli ve bu anı unutulmaz kılmalıdır. Kapadokya balonda evlenme teklifi gelin adayının hem gerçek hem de mecazi anlamda ayaklarını yerden keserek, çiftlerin ömür boyu unutamayacakları bir seremonidir. Romantik, heyecanlı ve sıra dışı bir başlangıç için günümüzde en çok tercih edilen seçenektir. En orijinal olanı ise birçok turist arasında yapacağınız evlilik teklifinde herkes tarafından alkışlanacak olmanızdır.

Balonda Evlilik Teklifi Nerelerde Yapılabilir?

Balonda evlenme teklifi için akla gelen ilk yer Kapadokya bölgesi olsa da günümüzde birçok yerde balonda evlenme yapılmaktadır. Bunlar; Kapadokya, Pamukkale, Göbeklitepe, Frig Vadisi Balon Turu, Polatlı’dır. Tümünde evlenme teklifi yapılabilse de özellikle Kapadokya ve Pamukkale’nin büyüleyici atmosferi Balonda evlilik teklifi için ideal seçenektir.

Balonda evlenme teklifi için tercih edilen yerlerden biri de Pamukkale’dir. Denizli’ye 6 km uzaklıktaki Pamukkale, doğa harikası travertenleri ile ünlüdür. Ayrıca bölgede bulunan M.Ö 2. yy da kurulmuş Hierapolis Antik Kenti bulunmaktadır. Oldukça etkileyici olan travertenleri ve antik kenti, gün doğumunda kuş bakışı izlemek müthiş bir keyiftir. Yaklaşık bir saat süren Pamukkale balon turu sırasında etkileyici manzara eşliğinde evlenme teklifi de oldukça etkileyici olmaktadır. Bunun için turizm acenteleri ile iletişim kurarak Balonda evlenme teklifi organizasyonu için rezervasyon yaptırmak gerekiyor. Romantik bir ambiyans, pasta, şampanya gibi hazırlıkları turizm acentesi hazırlıyor ve size evlilik teklifi yapmak kalıyor. Böyle sıra dışı bir teklife hayır diyecek gelin adayı yoktur tabi ki.

Frig Vadisi de balonda evlilik teklifi için tercih edilen yerlerden biridir. Tarihi ve doğal güzellikleri kuş bakışı izlerken evlilik teklifi yapmak için bölgedeki tur firmaları ile iletişim kurmak gerekmektedir. Frigya Krallığı’nın kurulduğu ve günümüze kadar bozulmadan ulaşmış bölgede, Yazılıkaya ve İhsaniye manzarasının müthiş atmosferinde evlilik teklifinin de ne kadar etkili ve romantik olacağına kuşku yoktur. 3000 yıllık medeniyetin günümüze yansımış kalıntılarını bulutların üzerinden izlerken evlilik teklifi yapabilir ve şampanya patlatılması ile sevdiğinizin parmağına sevginizin nişanesini takabilirsiniz.

Balonda Evlenme Teklifi
Balonda Evlenme Teklifi

Burdur göller bölgesinde Balonda evlilik teklifi de oldukça etkileyici olmaktadır. Bulutların üzerinden Salda, Karataş ve Burdur göllerini izlerken rengarenk tarlalar bu güzelliğe eşlik etmektedir. Burdur Göller Bölgesi’nde balon uçuşları gün doğumu ve gün batımında yapılmaktadır. Tamda romantizmin doruklara çıktığı bu saatlerde Balonda evlenme teklifi yapabilirsiniz. Tabi ki uçuş sırasında ya da yere inince şampanya patlatılmakta, pasta kesilmekte ve aşkın simgesi olan nişan yüzüğü takılmaktadır.

Bir başka sıcak balon uçuşu yapılan yerlerden birisi de Bitlis Ahlat’tır. Etkileyici ve heybetli Nemrut Dağı’nın, Van Gölü’nün ve Süphan Dağı’nın üzerinden süzülürken evlilik teklifi yapılabilmektedir. Etkileyici bir atmosferde yapılan evlilik teklifi gelin adaylarının ayaklarını gerçek anlamda yerden kesmektedir. Balonda evlenme teklifi için yukarıda bahsettiğimiz yerlerin hepsi kendine özgü özellikleri, doğal güzellikleri ve tarihi yapısı ile ülkemizin önemli turistik merkezleridir. Bu bölgelerde birçok turizm firması ve organizasyon firmaları Balonda evlenme teklifi organizasyonları ile çiftlere hizmet vermektedir. Ayrıca otellerinde çiftler için özel paket programları bulunmaktadır.

Evlilik, herkesin hayatında önemli bir yol ayrımıdır. Bu yola sevgi dolu adımlarla çıkmak ve hayatınızı birleştireceğiniz kişiye sıra dışı bir sürpriz hazırlamak için Balonda evlilik teklifi tercih edebilirsiniz. Bu muhteşem seremoni sırasında profesyonel fotoğrafçılar tarafından video ve fotoğraf çekimi talep edebilirsiniz. Pankart açarak ya da drone eşliğinde evlilik teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sevdiğinizin elinden tutup onun ayaklarını yerden kesmek üzere yola çıkabilirsiniz. Hem balonla bu çok özel coğrafyaya sahip bölgeleri kuş bakışı izleyebilir hem de evlilik yolunda ilk adımınızı atabilirsiniz.

Balonda Evlilik Teklifi Rezervasyonu Nasıl Yapılır?

Rezervasyonlarınızı en geç 1 gün önceden mutlaka yaptırmanız gerekmektedir. Özel bir isteğiniz olması halinde daha önceden de rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kapadokya balonda evlenme teklifi fiyatları hakkında bilgi almak ve organizasyon rezervasyonu yaptırmak için telefon numaramız: +90 541 632 69 68. Evlenme teklifi için çok fazla geç kalmayınız. Çünkü bazı hazırlıklar düşündüğünüzden daha uzun sürebilir.

Kapadokya Balonda evlilik teklifi rezervasyonlarınızı yaptırmak için WhatsApp numaramızdan: +90 541 632 69 68 den bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Kapadokya Balon Fiyatları hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Summary
Kapadokya Balonda Evlenme Teklifi
Article Name
Kapadokya Balonda Evlenme Teklifi
Description
Evlilik teklifi için Kapadokya her yıl yüzlerce misafiri bölgeye çekmektedir. Balonda evlenme teklifi için erken rezervasyon yapmalısınız.
Author
Publisher Name
kapadokya tur fiyatları
Publisher Logo

Leave a Reply