+905324530363 info@kapadokyaturfiyatlari.com
Nevşehir Havaalanı Transferi

Nevşehir havaalanından Kapadokya’ ya transfer araçlarımızı kullanabilirsiniz. Nevşehir havaalanı transferi için araçlarımız dışarıda beklemektedir. Nevşehir Kapadokya transfer süresi ortalama 1 saat sürmektedir. Kapanlarımız sizleri kapıda karşılayacak ve direk servis araçlarına gideceksiniz. Nevşehir Havaalanı transfer fiyatı kişi başı 190 tl dir. Shuttle servisimiz sizleri Ürgüp, Göreme, Avanos, Uçhisar ve Ortahisar bölgelerine götürecektir. Direk otelinize kadar sizleri bırakacağız.

Rezervasyon için bize WhatsApp tan +905324530363 ten ulaşabilirsiniz. Yada direk bizleri arayarak +905324530363 rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Nevşehir Havaalanı Transferi Karşılaması Hakkında

Havaalanına indikten sonra bagaj alanına gidiceksiniz. Sonrasında bavullarınızı aldıktan sonra havaalanı çıkışına doğru ilerleyeceksiniz. Tam kapnın önünde kaptanımız sizleri karşılayacaktır. Havaalanı çıkışında kaptanımız elinde adınızın olduğu kağıt ile sizleri bekleyecektir. Daha öncesinde rezervasyon yaptığınız için uçuş bilgileriniz bizde olacaktır. Bu bilgiler ile size kolayca ulaşmış olacağız. Eğer adınızı çıktığınızda göremez ise hiçbir yere ayrılmayınız. Telefon ile bizleri tekrardan arayabilirsiniz. Çıktığınızda herhangi bir yere ayrılmanıza gerek yoktur. Çünkü sizleri oradan alacağız.

Shuttle transfer araçlarımız 18 kişiliktir. Araçlarımızın bagajı bavullarınız için özel dizayn edilmiştir. Nevşehir shuttle ücretinizi otelinize gittiğinizde ödeyebilirsiniz.

Nevşehir Havaalanı Transfer Fiyatları Nedir?

Nevşehir Havaalanı Transferi Fiyatları
Nevşehir Havaalanı Transferi Fiyatları

Nevşehir havaalanı transferi ve hangi bölgelere ne kadar ücrete gideceğiniz hakkında. Fiyatlarımızı aşağıda belirtiyoruz.

  • Nevşehir Ürgüp Arası Transfer Fiyatı 190 TL.
  • Nevşehir Havaalanı Göreme Shuttle Transferi 190 TL.
  • Nevşehir Havaalanı Uçhisar Transferi Fiyatı 190 TL
  • Nevşehir Havaalanı Avanos Transfer Fiyatı 190 TL.
  • Nevşehir Havaalanı Ortahisar Transfer Fiyatı 190 TL.
  • Nevşehir Hava Limanı Mustafapaşa Transfer Fiyatı 240 TL.

Transferi fiyatlarımız yukarıda gördüğünüz gibidir. Eğer vip ve normal taksi ile ulaşım istiyorsanız bunun için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Nevşehir Havaalanı Transferi Kapadokya Bölgesi Transferi Süreleri

Havaalanından Kapadokya bölgelerine transfer süreleri gideceğiniz otele göre değişmektedir. Transferlerimiz otelinize kadar gitmektedir. Yani sizleri hava limanından alıp otelinize kadar götürmekteyiz. Gideceğiniz bölgelere göre transfer sürelerimiz şu şekildedir. Nevşehir havaalanı Uçhisar bölgesi ortalama 35 – 45 dakika arasında sürmektedir. Nevşehir havaalanı Göreme arası transfer süresi ise ortlama 1 saat sürmektedir. Ürgüp’ e gidecek misafirlerimiz için ortalama süremiz 1 saat 15 dakika civarındadır. Transfer sürelerimiz gideceğiniz bölgedeki diğer misafirlerimizin sayısına görede değişmektedir. Ortalama süreler yukarıdaki gibidir.

Nevşehir Havaalanı Transferi için Rezervasyon

Önemli olan birkaç detayla birlikte havaalanı transferiniz sadece 3 dakikanızı almaktadır. Rezervasyon için bizi arayabilir yada WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Sizden istediğimiz 3-4 ufak bilgidir. Adınız soy adınızı telefon numaranız, uçuş kodunuz ve ne reye gitmek istediğinizidir. Bizim için en öncelikli bilgi ise Uçuş kodunuz olacaktır. Çünkü uçuşunuzu bu kod ile takip edeceğiz. Thy ile geliyorsanız uçuş kodunuz TK ile başlayan kod olacaktır. PNR kodu değil, Uçuş kodunu bize vermeniz yeterlidir.

Nevşehir shuttle transfer araçlarımız sadece sizin uçağınıza hizmet vermektedir. Yani uçağınızın inmesiyle birlikte transfer yolcu aracımız sadece indiğiniz uçağa hizmet verecektir. Sizleri havaalanından direk otelinize bırakacağız ve siz misafirlerimiz alanda beklemeyecektir. Havaalanına inen başka bir uçak beklenmeyecektir. Transfer shuttle araçlarımızın kalkış saati bulunmamaktadır. Belirli saat aralıklarında havaalanından çıkmamaktadırlar. Yani bu sadece sizin uçağınıza transfer olduğunu göstermektedir. Alanda beklemeyeceksiniz.

Dönüş transferlerinizde aynı şekilde yapılmaktadır. Sizleri otelinizden almaktayız ve havaalanına götürmekteyiz. Uçuş kodunuzu öğrendikten sonra uçağınıza servis olup olmadığını kontrol ediyoruz. Yüzde 90 servis hizmeti olacaktır fakat genede kontrol ettikten sonra diğer bilgilerinizi alıyoruz. Bilgilerinizi ve kişi sayısını aldıktan sonra sizlere alış saati vermekteyiz. Yani sizi otelinizin lobisinden kaçta alacağınızın bilgisini veriyoruz. Araçlarımız sizi otelinizin kapısından almakta ve Nevşehir Kapadokya Hava Limanı’ na götürmekteyiz.

Transfer Yolcu Servisi Araçlarımız Hakkında

Nevşehir Havaalanı Transferi
Nevşehir Havaalanı Transferi

Shuttle transfer araçlarımız 18 kişiliktir. Araçlarımız her transferinden sonra gerekli temizlik önlemlerini yapmaktadır. Buhar makinası ile temizlenmekte ve sonrasında transfer işlemine başlamaktadır. Araç modellerimiz Mercedes Sprinter yada Ford marka araçlardan oluşmaktadır. Gerekli bagaj alanı araçlarımızda bulunmaktadır. Sizler havaalanına indiğinizde araçlarımız otopark alanında beklemekte ve kaptanlarımız tarafından karşılanmaktasınız. Otopark alanına gitmeyeceksiniz. Çünkü sizleri bizler karşılayacağız. Eğer kapadokya havaalanı transferi istiyorsanız sayfamıza göz atabilirsiniz. Bölgede yapılacak bir sürü aktivite bulunmaktadır. Bu aktivitelerin başında balon turu ve atv turları gelmektedir. Eğer bu turlar hakkında bilgi almak istiyorsanız sayfamıza tıklayabilirsiniz. Kapadokya balon turu için tıklayabilirsiniz. Kapadokya atv turu için sayfamıza tıklayabilirsiniz.