1.820.3345.33 Contact@TravelTourWP.com
Kapadokya Ürgüp Transferi

Kayseri yada Nevşehir havaalanına geldiğinizde Kapadokya Ürgüp transferi hizmetini kullanabilirsiniz. Havaalanı Ürgüp arası ulaşım 45 dakika – 1 saat arasında sürmektedir. Havaalanı Ürgüp transferi fiyatı 190 TL dir. Kaptanımız sizleri havaalanında karşılayacaktır. Direk uçağa servisimiz olduğundan havaalanında beklemeyeceksiniz. Araçlarımız 16 kişilik shuttle araçlarıdır. Havalimanı kapısında sizleri karşılamaktayız sonrasında otellerinize kadar bırakmaktayız. Dönüş havalimanı transferiniz için gene sizleri otelinizden yada merkezi noktalardan almaktayız. Ürgüp havalimanı transferi için neredeyse her uçağa transferimiz bulunmaktadır.

WhatsApp üzerinden +90 538 062 14 66 nolu numaradan rezervasyon yapabilirsiniz.
Yada bizleri +90 538 062 14 66 dan arayabilirsiniz.

Ürgüp, İç Anadolu Bölgesi’nde Nevşehir iline bağlı, Kapadokya Bölgesi’nde yer alan ve Nevşehir’e 20 km uzaklıkta ilçedir. Yerli ve tabancı turistlerin akın ettiği Ürgüp, Türkiye’nin eşsiz turistik bölgelerinden biridir. Ürgüp coğrafi özellikleri ve tarihi zenginliği ile dünyaca ün yapmış bir ilçedir. Kapadokya Bölgesi’nin en büyük yerleşim yeridir. Kapadokya Ürgüp transferi karayolu ve hava yolu ile yapılmaktadır. Ancak hem zaman kaybetmemek hem de yolda yorulmamak için havayolu her zaman daha avantajlıdır.

Kapadokya Ürgüp transferi için havayolunu tercih edenler Nevşehir ve Kayseri Havaalanlarına iniş yapabilirler.  Nevşehir Kapadokya Havaalanı Ürgüp merkeze 47 km uzaklıktadır. Diğer seçenek olan Kayseri Erkilet Havaalanı’nın Ürgüp’e uzaklığı 76 km’dir. Her iki havaalanından da taksiler, uçak firmalarının servis araçları, transfer hizmetleri ile Ürgüp’e gidilebilmektedir.

Kapadokya Ürgüp Transfer Fiyatları
Kapadokya Ürgüp Transfer Fiyatları

Nevşehir Kapadokya Havaalanından Ürgüp Transferi

Kapadokya Ürgüp transferi için Havaalanından toplu taşıma araçları bulunmamaktadır. Taksi, araç kiralama ve farklı firmaların transfer araçları gibi seçenekler vardır. Genellikle Ürgüp’e gelen misafirler araç kiralamayı düşünmüyorlar. Bilmedikleri bir bölgede araç kullanmanın stresinden uzak olmak ve yorulmadan çevreyi seyrederek Ürgüp’e gitmek istiyorlar. Bu da ancak taksi ve transfer hizmeti ile mümkün olmaktadır. Taksi seçeneği de ücretin yüksek olması nedeniyle ya da kalabalık grup olarak seyahat edilmesi durumunda tercih edilmemektedir.

Transfer hizmeti veren firmalar Kapadokya Ürgüp transferi için önceden rezervasyon yapmakta ve kişi sayısına göre araç belirlemektedir. Shuttle hizmeti için kişi başı ücret 190 TL’dir. Tabiki rezervasyon sırasında uçuş kodu söylenmelidir. Böylelikle araç, yolcunun havaalanı binasından çıktığı an kapıda bekliyor olacaktır. 16 kişilik araçlar kullanılmakta ve transfer araçlarında wifi hizmeti, klima bulunmaktadır. Ürgüp transferi için erkilet havalimanı en yakındaki lokasyondur. Hem Ürgüp bölgesinden hem de Kayseri erkilet havaalanından otel transferi 45-55 dakika arasındadır.

Araçlarda deneyimli şoförler çalışmaktadır. D2 belgeleri bulunmaktadır. Kaptan yolcuların  bavullarını araca yüklemekte ve rezervasyon yapan kişileri alarak havaalanından ayrılmakta ve kalınacak otele kadar yolcular taşınmaktadır.

Kapadokya Ürgüp transferi için VİP transfer hizmeti de bulunmaktadır. 10 kişilik mercedes Vito araçlar ile yolcu transferi yapılmaktadır. VİP hizmeti kişiye ya da gruba özeldir. Havaalanı kapısında bekleyen transfer firması personeli yolcuların valizini taşır, araca yükler ve güvenli bir şekilde aracı kullanır. Araçlar oldukça konforlu olup, seyahat sırasında yolcular keyif içinde çevreyi seyrederek otellerine ulaşırlar.

Kayseri Erkilet Havaalanından Kapadokya Ürgüp’ e Transfer

Kapadokya Ürgüp transferi için Kayseri Erkilet Havaalanını tercih eden yolcular, Kapadokya Havaalanında ki gibi araç kiralama, taksi ve transfer firmalarının hizmetlerinden yararlanabilirler. Transfer aracını tercih eden yolcular önceden rezervasyon yaparak uçuş kodlarını ve kaç kişilik hizmet almak istediklerini belirtmelidirler. Böylelikle uçak Kayseri Erkilet Havaalanına indiğinde transfer firması personeli yolcu ismi yazılı banketlerle kapıda beklemektedirler.

Kayseri Havaalanı Shuttle Servis Hizmeti ile Kapadokya Ürgüp transferi için kişi başı ücret 40 TL’dir. Havaalanından kalınacak otele kadar yolcular transfer edilmektedir. Burada yolcular farklı gruplar ya da birbirinden bağımsız kişilerdir.

Shuttle Servis Hizmeti ile Kapadokya Ürgüp ulaşımı yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Kapadokya Ürgüp transferi için Vip transfer hizmeti de tercih edilen seçeneklerdendir. Shuttle hizmetinden farkı kişiye ve gruplar özel hizmet verilmektedir. Yolculuk saati yolcu tarafından belirlenmekte ve 45 dakikada ulaşım gerçekleşmektedir.

Kişi sayısına uygun araç tahsis edilmektedir. Gruplar için Mercedes Vito araçlar kullanılmaktadır. Araçlar klimalı, wifi bağlantılı ve oldukça konforludur. Deneyimli D2 belgeli şoförler yolculuğu sağlamaktadır.

Kapadokya Ürgüp ulaşımında Vip transfer hizmetinin avantajları oldukça fazladır. Araçlar son model olup sarsmamakta ve keyif içinde ulaşım sağlanmaktadır. Özellikle uçak yorgunluğunun üzerine konforlu bir şekilde seyahat etmek başlı başına büyük bir avantaj sağlamaktadır. Uçaktan inince araca kadar bavulları Vip transfer firmasının personeli taşımaktadır. Beklemeden, sıkış tepiş olmadan huzurlu bir seyahat ortamı sağlanmaktadır. Dileyen misaiflerimiz kapadokya transferi için sadece Ürgüp değil diğer bölgedeki otellere olan servisimizide kullanabilirler.

Sadece Kapadokya Ürgüp transferi değil tüm Kapadokya Bölgesi için Vip transfer hizmeti vardır. Özellikle grup seyahatlerinde Vip transfer hizmeti ücret açısından da avantajlıdır. Taksi ile daha az kişi seyahat edebilmekte ancak VİP hizmeti ile grupta ki kişi sayısına göre araç tahsis edilmektedir.

İster Kayseri Erkilet Havalanı ister Nevşehir Kapadokya Havaalanı tercih edilsin her ikisinde de Vip transfer hizmeti ile güvenli ve konforlu bir şekilde Kapadokya Ürgüp ulaşımı gerçekleşmektedir. Kapadokya için birçok aktivite yapabilirsiniz. Bunlardan en popüler olanlarından Kapadokya atv turu için sayfamıza bakabilirsiniz. Başka bir aktivite olan kapadokya balon turu için tıklayabilirsiniz.

Leave a Reply