+905324530363 info@kapadokyaturfiyatlari.com
kapadokya balon turu fiyatları

Kapadokya balon turu fiyatları genellikle aylık olarak değişmektedir. Sezon açılışı ile artan fiyatlar sonbahar mevsiminden itibaren düşüşe geçmektedir. Kapadokya… Yazıyla, kışıyla birbirinden farklı güzelliğe bürünen bakir kalmış doğal yapısıyla sanki bir masal diyarı… Öyle ki yazın da kışın da misafiri eksik olmuyor Kapadokya’nın. Çünkü peri bacaları gerek kendi yapıları gereği gerekse oluşturduğu atmosfer gereği her mevsim ayrı bir güzelliğe büründürüyor çevresini. Bu nedenle de birçok insan özel günlerini değerlendirmek veya güzel bir tatil kaçamağı yapmak istediklerinde mutlaka Kapadokya’yı değerlendiriyorlar. Kapadokya balona binme için erken rezervasyon yaptırmanız gerekir. Son günlerde yaz aylarında yer bulamama ihtimaliniz var. Kapadokya balon turu fiyatları şu an için kişi başı 2900-3200 TL arasında değişmektedir.

Kapadokya’ da balon turları için sizleri otelden aldıktan sonra ilk önce kahvaltıya gitmekteyiz. Kahvaltı sonrasında uçuş alanına gitmekteyiz.

WhatsApp üzerinden +90 533 255 47 67 ‘ ten ve arayarak ve telefon üzerinden +905332554767 ‘ ten rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Peri bacalarının insanlarda uyandırdığı gizem duygusu kadar, ziyaretçilerine sunduğu aktivite imkanları da gelenleri oldukça cezp ediyor. Doğa etkinliklerinden turun da, aksiyon ve macera dolu turlar ve daha sakin kalmak isteyenler için de balon turları, at turları vb gibi tur çeşitlerini bulunduruyor. Diğer tüm turlar ve Kapadokya balon turları hakkında bilgi almak için firmamıza ulaşarak tatili planınızı yapabilirsiniz.

Şüphesiz ki Kapadokya denildiğinde gökyüzünde süzülen rengârenk balonlar mutlakla hepimizin gözünde canlanıyordur. Eşsiz doğanın sizlere sunduğu manzara eşliğinde özel günlerinizi kutlayabilir veya herkesten farklı bir evlilik teklifi yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmek ve Kapadokya balon turu fiyatları konusunda bilgi almak olacaktır. Yetkililerimiz sizlere gerekli bilgilendirmeyi yaparken özel günlerinizde talep ettiğiniz bütün detayları da konuşabilirsiniz.

kapadokya balon turu fiyatları
kapadokya balon turu fiyatları

Kapadokya Balon Turu Fiyatları ve İçerikleri Hakkında

Kapadokya’da birçok firma balon turları düzenlemektedir. Kapadokya balon turu içerik detayları ise firmadan firmaya ve sezona göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle rezervasyon yapmadan önce güzel bir araştırma yapabilir ve hatta sezonu gelmeden rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Böylece avantajlı fiyatlardan da faydalanmış olursunuz. Şimdi gelelim balon turlarının nasıl yapıldığına ve diğer detaylara…

Kapadokya’da balon turuna katılmak için illaki yazın gitmenize gerek yoktur. Her mevsim balon turları düzenlenir. Ancak rüzgârın durumu balon turlarını etkileyebilir. Bunun için de rüzgar kontrolleri sivil havacılık tarafından yapılır ve ya uçuş izni verilir ya da uçuş iptal edilir.

Firmalara göre Kapadokya balon turu fiyatları ve paketleri değişkenlik göstermektedir.  Küçük balon turları, standart balon turları ve orta boy balon turları seçenekler arasındadır. Fiyatlar da kişi sayısına göre değişkenlik gösterir. Kapadokya balon fiyatları genel olarak 3000-4000 tl arasında değişkenlik gösterir.

Küçük boy balon turları maksimum 8 kişi ile yapılırken; orta boy turlar maksimum 20 kişi le yapılır. Standart balon turları ise 28 ile 30 kişi arasında değişkenlik gösterir. Bütün turlarsa uçuş süresi 1 saattir.

Kapadokya Balon Turları Detayları

Kapadokya’da balon turları genelde sabahın erken saatlerinde güneşin doğuşuyla birlikte yapılır. Firmaların transfer araçları ile 04:30-06:30 saatleri arasında otelinizde alınarak tur sahasına getirilirsiniz ve gerekli hazırlıklar tamamlandıktan sonra uçuşa geçilir.

Kapadokya balon turlarına transfer ücreti dâhildir. Balon turu etkinliğine katıldığınızda Uçhisar, Ortahisar, Göreme, İbrahimpaşa gibi yerleri görme imkânı bulabilirsiniz. Kapadokya’nın size sunduğu cömert doğasına karşı harika bir gezi deneyimi yaşayabileceğiniz balon turu sayesinde harika fotoğraflar da çekebilirsiniz. 1 saatlik süre tamamlandıktan sonra balon turu etkinliği bitmiş olur. Bütün bu deneyimi yaşamak için sizler de Kapadokya balon turu fiyatları hakkında bilgi alarak tatilinizi şimdiden planlayabilirsiniz.

Kapadokya balon turunda, transfer hizmetimiz, sabah kahvaltısı, balon sertifikası ve küçük ikram ve içecekler dâhildir. Birçok firma balon turu düzenlemektedir. Tur detayları ve paket içerikleri firmadan firmaya değişebileceği gibi Kapadokya balon turu fiyatları da firmalara göre değişkenlik gösterecektir.

WhatsApp üzerinden +90 533 255 47 67 ‘ ten ve arayarak ve telefon üzerinden +905332554767 ‘ ten rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz Nevşehir atv turu fiyatları hakkın da bilgi alabilirsiniz.