+905324530363 info@kapadokyaturfiyatlari.com
Kapadokya Balon Fiyatları

Kapadokya balon fiyatları sezonsal ve yoğunluk durumuna göre değişmektedir. Kapadokya’ da dinamik fiyat uygulaması yapılmaktadır. Şuanki fiyatlar kişi başı 2990 TL ile 3150 TL arasında değişmektedir. Tavsiyemiz gelmeden önce rezervasyon yaptırmanız yönünde olacaktır. Rezervasyonunuz ile birlikte yeriniz garanti altına alınacaktır ve geldiğinizde yoğunluktan ve fiyat farkından etkilenmeyeceksiniz. Balon uçuşları Kapadokya bölgesinde Göreme lokasyonundan yapılmaktadır. Tüm balonların kalkış alanı bu lokasyondur.

WhatsApp üzerinden rezervasyon yaptırmak için +905380621466 nolu numaraya tıklayabilirsiniz. Ya da telefon ile aramak için bizleri +905380621466 nolu numaradan arayabilirsiniz.

Kapadokya balon turu için başka bir sayfadan fiyatlara ve detaylara bakabilirsiniz. Peri bacaları ile dünya çapında ün yapmış olan Kapadokya, her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır. Görenlerin hayran kaldığı muhteşem bir coğrafyaya sahiptir. Bu güzelliğe tanık olmanın en keyifli yolu da Kapadokya’nın simgesi haline gelmiş balon turlarıdır. Her ne kadar pahalı olduğu düşünülse de herkesin bu deneyimi bir kere de olsa yaşaması gerekir. Üstelik içinde bulunduğumuz pandemi döneminde yabancı turistlerin sınırlı ziyareti nedeniyle Kapadokya daha sakin olup Kapadokya balon fiyatları da diğer zamanlara göre daha uygun. Bu fırsatı kaçırmayın diyoruz.

Kapadokya Balon Fiyatları
Kapadokya Balon Fiyatları

Kapadokya balon fiyatları sezona, balon türüne göre değişmektedir. Genellikle bahar ve yaz aylarında Kapadokya daha yoğun olmaktadır. Bu zamanlarda balon turuna talep de artmaktadır. Kış aylarında fiyatlar daha uygundur. Bunun nedeni yukarıda da belirttiğimiz gibi Kapadokya’nın daha sakin olmasıdır. Ancak pek bilinmeyen bir şey var ki kış aylarında, özellikle karlı zamanlarda balon uçuşları yapılmakta ve çok da keyifli olmaktadır. Hem Kapadokya’nın kara bürünmüş kış manzarasına tanık olmak hem de uygun fiyatlı Kapadokya balon fiyatları avantajlarından yararlanmak mümkün olmaktadır.

Kapadokya balon fiyatlarının balon türüne göre değiştiğini söylemiştir. Standart balon uçuşları 20+1 kişilik sepetlerle yapılmaktadır. Bu standart Kapadokya balon fiyatları yaklaşık 750 TL civarındadır. Bunların dışında 4+1 ve 2+1 balon uçuşları yapılmaktadır. Ancak bunlar lüks uçuşlar kategorisinde olup fiyatları oldukça yüksektir. Genellikle düğün, balayı, yıl dönümü ve özel günler için tercih edilmektedirler.

Uygun Kapadokya balon fiyatları için tur firmalarının Kapadokya tatil paketleri tercih edilebilmektedir. Bazı paket programlara balon turu dahil olmakta ve daha ucuza gelmektedir. Tabi ki erken rezervasyon avantajlarından da yararlanılabilmektedir. Balon firmaları ile anlaşması olan otellerin müşterileri de uygun Kapadokya balon fiyatlarından yararlanabiliyorlar.

Grup olarak Kapadokya tatiline çıkacak olanlar için bazı balon firmaları grup indirimi yapmaktadır. Ayrıca firmalar zaman zaman kampanyalar düzenlemekte ve indirimli Kapadokya balon fiyatları ile hizmet vermektedirler.

Tatil rezervasyonunuzu yaptırırken bu bilgileri de göz önünde bulundurmanızı öneriyoruz. Balon turu firmalarının ve turizm acentelerinin internet sitelerini takip ederek bu kampanya ve indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Kapadokya Balon Fiyatlarına Dahil Olan Hizmetler

Balon turuna katılacak olan kişiler sabah 04:00 sularında tur firmasının araçları ile kaldıkları otelden alınmaktadır. Önce tur firmasının ofisine gidilmekte ve burada kahvaltı eşliğinde balon uçuşları hakkında bilgilendirme yapılmaktadır. Daha sonra yine tur firmasının araçları ile uçuş alanına gidilmektedir. Henüz güneş doğmamış ve balonlar uçuşa hazırlanma aşamasında iken katılımcılar mis gibi havayı içlerine çekerken huzur dolu atmosferin keyfine varmaktadır. Balon uçuşu için balon sepetlerine geçilmekte ve her balonda görevli pilot tarafından güvenlik kontrolleri yapılmaktadır. Güneş doğmaya başladığı an balonlar yükselmekte ve muhteşem manzaraya karşı huzur dolu bir uçuş gerçekleşmektedir. Yaklaşık bir saat süren uçuşun ardından iniş alanına inilmekte ve burada tur firma görevlileri yolcuları karşıladıktan sonra şampanya patlatılarak, katılımcılara sertifika verilmektedir. Bu seremoniden sonra tur transfer araçları ile herkes tek tek kaldığı otele bırakılmaktadır.

Otel transferleri, sabah kahvaltısı, uçuş, şampanya ve sertifika Kapadokya balon fiyatları dahil hizmetleridir. Ayrıca katılımcılar otelden alınıp otele bırakıldıkları süre içinde sigortalanmaktadır. Sigorta ücreti de Kapadokya balon fiyatları için dahildir.

Uçuş sırasında pilotlar hem güvenliği sağlamakta hem de rehberlik hizmeti vererek çevreyi tanıtmaktadır. Bu da Kapadokya balon fiyatları dahil bir hizmettir.

Kapadokya balon fiyatları için dahil olmayan ekstra ücret gerektiren durumlar, profesyonel fotoğraf ve video çekimleri, özel kutlama seremonileri ( evlilik teklifi, doğum günü kutlaması gibi) dir.

Kapadokyada Balon Fiyatları
Kapadokyada Balon Fiyatları

Kapadokya balon fiyatları yanı sıra balon uçuşlarından bahsedecek olursak, kesinlikle verilen paranın karşılığını fazlasıyla alacağınızı belirtmek isteriz. Muhteşem Kapadokya manzarasına karşı, büyüleyici bir atmosfer içinde, kendinizi masal diyarında hissedecek ve gördüğünüz güzelliklere inanamayacaksınız. Yeşilin olabildiğince hakim olduğu Kapadokya Vadilerinin üzerinden, peri bacalarının aralarından süzülürken eşsiz manzaraya tanık olacaksınız.

Kapadokya Balon uçuşları sabahın 4-5 gibi sabahın çok erken saatlerinde güneş doğmasına yakın başlamaktadır. Özellikle kızıl renginin hakim olduğu Kızıl Vadi ve diğer vadilere doğmaya başlayan güneşin ışınları yansırken, gökyüzünde esrarengiz bir renk cümbüşü oluşmakta, vadiler bu ışığın yansıması ile büyüleyici bir manzara yaratmaktadır. Başka bir aktivitemiz olan kapadokya at turu için tıklayabilirsiniz. Rezervasyon yaptırmayı unutmamanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. Çünkü özellikle yaz aylarında fazla talep gelmesiyle bölge yoğun olacaktır. Kapadokya balon rezervasyonu bu sebeple fazlasıyla önemlidir. Gediğiniz zaman hem yüksek fiyat hem de yer aramak ile uğraşmayacaksınız.

Summary
Article Name
Kapadokya Balon Fiyatları
Açıklama
Kapadokya balon fiyatları sezonsal ve yoğunluk durumuna göre değişmektedir. Kapadokya' da dinamik fiyat uygulaması yapılmaktadır. Şuanki fiyatlar kişi başı 550 tl ile 850 tl arasında değişmektedir.
Yazar
Publisher Name
Kapadokya Tur Fiytaları
Publisher Logo

Leave a Reply