1.820.3345.33 Contact@TravelTourWP.com
Kayseri Havaalanı Transferi

Kayseri havaalanı transferi için tüm Kapadokya bölgesine transfer yapmaktayız. Kayseri shuttle servislerimiz 16 kişiliktir. Havaalanında başka bir uçağı beklemiyorsunuz. Direk uçaktan indikten sonra sizleri karşılıyoruz. Sonrasında transfer araçlarımız ile otellerinize kadar sizleri bırakmaktayız. Kayseri havaalanı transfer fiyatımız kişi başı 190 tl dir. Havaalanın tam çıkışında kaptanlarımız sizleri beklemektedir. İsminizin yazılı olduğu karşılama ile karşılanacaksınız.

WhatsApp üzerinden +90 538 062 14 66 nolu telefon numarasından rezervasyon yapabilirsiniz.
Yada bizleri +90 538 062 14 66 nolu numaradan arayabilirsiniz.

Kayseri Erkilet Havaalanı, hem askeri hem de sivil havaalanı statüsündedir. İç ve dış hat uçuşlarına açıktır. Kapadokya’ ya gitmek isteyen turistlerin yoğun olarak kullandığı havaalanıdır. Kapadokya’ ya uzaklığı 74 km olup 1 saat 5 dakikada ulaşım sağlanmaktadır. Kayseri şehir merkezine 5 km uzaklıktadır.

Kapadokya Kayseri Havaalanı transferi için toplu taşıma servisi bulunmamaktadır. Taksi, araç kiralama ve transfer hizmetleri bulunmaktadır. Genellikle ulaşım için transfer hizmeti tercih edilmektedir. Taksi ile ulaşım oldukça masraflıdır. Tatil yapmak ve dinlenmek için Kapadokya’ya gelen misafirlerde araç kiralamaya sıcak bakmamaktadır. Uçak yolculuğundan sonra araba kullanmak ve de yabancı bir şehirde yorucu olmaktadır. Bu yüzden en ekonomik, konforlu ve güvenli seçenek Kayseri Havaalanı transferi hizmetidir.

Kayseri Havaalanı transferi shuttle ya da özel VİP olarak gerçekleşmektedir.

Shuttle Kayseri Havaalanı Transferi

Kayseri Havaalanı Transferi Fiyatları
Kayseri Havaalanı Transferi Fiyatları

Kayseri Havaalanı transferi için shuttle servisleri hem hesaplı hem de oldukça konforlu olmaktadır. Öncelikle uçuşunuzdan en az bir gün önce rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Rezervasyon sırasında hangi bölgeye kaç kişi gideceğinizi ve uçuş kodunuzu belirtmelisiniz. Böylelikle uçağınız havaalanına inip, bavullarınızı alıp çıkış kapısına geldiğinizde, shuttle hizmeti personeli sizi elinde isminizin yazılı olduğu pano ile karşılamaktadır. Servis araçlarının bulunduğu yere giderek bavullarınız araca yüklenecek ve yaklaşık bir saatlik yolculuğunuz başlayacaktır.

Kayseri Havaalanı transferi için araç hareket saatleri gelen uçak saatlerine göre ayarlanmaktadır. Rezervasyon yaptıran yolcuların tamamı araca geldiğinde hareket edilmektedir. Gelen her uçak için ayrı shuttle hizmeti sağlanmaktadır.

Kapadokya Kayseri Havaalanı transferi için kişi başı ücret 100 TL’dir. Shuttle hizmeti veren araçlar Mercedes Sprinter model olup, konforlu, rahat ve güvenli yolculuk garantisi sunmaktadır. Aynı güzergaha gidecek yolcular taşınmaktadır. Yolcular güzergah üzerinde bulunan otellerine sırasıyla bırakılmaktadır. Eğer grup olarak seyahat ediyorsanız 18 kişilik araçlar tahsis edilmektedir.

Kayseri Havaalanı transferi güzergahı, Mustafapaşa, Ürgüp, Ortahisar, Göreme, Çavuşin, Avanos bölgeleridir. Shuttle hizmeti ücretini ister internet üzerinden isterseniz yolculuk bitiminde araç sürücüsüne ödeyebilirsiniz. Otelinize yada ineceğiniz noktada kaptanımıza verebilirsiniz.

Kayseri Vip Havaalanı Transferi

Kapadokya Kayseri Havaalanı transferi için VİP hizmetini seçerek rahat, konforlu ve kontrolü kendinizde olan bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Uçağınız Kayseri Erkilet Havaalanı’na indiğinde bavullarınızı alıp çıkış kapısına geldiğinizde VİP araç personelimiz sizi elinde isminizin yazılı olduğu pano ile bekliyor olacaktır. Bavullarınızı alarak sizi araca yönlendirip, bavullarınızı bagaja yerleştirecek ve Kayseri Havaalanı yolcu için yola koyulacaksınız. Vip transfer hizmetinin avantajlarından biri aracın sizi çıkış kapısında bekliyor olmasıdır. Ayrıca uçak yolculuğunun üstüne bavul taşımak zorunda kalmamaktır.

Kayseri vip havaalanı transferi için kişi sayısına göre araç tahsis edilmektedir. En az bir gün öncesinden rezervasyon yaptırmanız önemlidir. Böylelikle dilediğiniz aracı seçme şansınız olacaktır. Eğer grup olarak seyahat ediyorsanız maksimum 18 kişilik Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter marka araçlar hizmetinize verilmektedir. Maksimum 7 kişilik grup ve aileler için Mercedes Vito, maksimum 4 kişi için son model lüks binek araçlar tahsis edilmektedir.

Kayseri Havaalanı ulaşımı için ücretler; Vip binek araçlar 250 – 300 TL arasındadır. Diğer kalabalık gruplar için tahsis edilen araçlar 350- 450 TL arasındadır. Tüm araçlar son model olup, periyodik bakımı yapılmış, klimalı ve wifi hizmeti olan konforlu araçlardır. Talep üzerine bebek koltuğu temin edilmektedir. Bebek koltuğu istenmesi halinde ek ücret talep edilmemektedir.

Kayseri Havaalanı servisleri için gidiş dönüş rezervasyon yapılabilmektedir. Tatil dönüşünde aracınız otelinizden sizi alarak havaalanına ulaştırmaktadır. Uçağı kaçırma gibi bir sorununuz olmadan konforlu bir şekilde havaalanına ulaşımınız sağlanmaktadır.

Özellikle otellerin yoğun olduğu Göreme, Ürgüp, Avanos gibi merkezlere Kayseri Havaalanı transferi için en uygun seçenek shuttle transferdir. Ancak tüm yolcular aynı güzergah üzerinde farklı noktalarda indirilecekleri için ulaşım zamanı net değildir. VİP transferde ise ulaşımın ne kadar zamanda sağlanacağı bellidir. Shuttle transferine göre daha kısadır. Fiyat açısından Vip transfer daha pahalı görünse de grup transferleri için ekonomik olmaktadır. Özel transferlerimizde araçlarımızda sadece sizler olmaktadır. Sizi dışınızda kimse vip transfer servislerimizde olmamaktadır. Mercedes vito ve sprinter araçlarımız ile transferlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Kayseri Vip Transfer Rezervasyon Hakkında

Kayseri Havaalanı transferi için önceden rezervasyon yaptırmak önemlidir. Son dakikada araç bulunamayabilir, araçlarda yer olmayabilir. Yolculuktan en az bir gün önceden sitemizden ya da telefon ile rezervasyon yaptırabilirsiniz. Böylelikle stressiz bir şekilde uçağa biner, sizi bekleyen transfer aracının olduğunu bilerek huzurlu bir şekilde yolculuk yaparsınız. Rezervasyon yaptıracağınız sırada birkaç ufak bilgi vermeniz yeterlidir. Bunlardan bir tanesi uçuş kodunuzdur. Bu sayede sizlerin geldiği uçağı takip ederek rötar yapıp yapmadığını sistemimizden görebilmekteyiz. Uçuş kodunuzun dışında size ulaşacağımız cep telefonu bilgilerinizi istiyoruz. Herhangi bir durumda sizleri aramak için. En son olarakta nereye gideceğinizi. Yani toplamda 2-3 dakika içerisinde rezervasyonunuzu gerçekleştirmekteyiz. Kayseri kapadokya servisi için transfer araçlarımız havaalanında sizleri beklemektedir. Kapadokya havaalanı transferi için sayfamıza tıklayabilirsiniz. Tüm araçlarımız firmamız tarafından gerekli önlemlere tabii tutulmaktadır. Her transfer sonrasında araçlarımız dezenfekte edilmektedir. Araçlarımızda maske ve el dezenfektanı bulunmaktadır.

Transfer araçlarımız hem yaz hem de kış sezonunda hiç durmadan devam etmektedir. Kış sezonunda bölgede azalma olsada biletinizdeki uçuş kodundan bizi arayarak uçağınıza servis olup olmadığını sorgulayabilirsiniz.

Kapadokya bölgesine geldiğinizde birden çok aktivite yapabilirsiniz. Aktiviteleri incelemek istiyorsanız hem sitemizden hem de kapadokya atv turu sitesinden bilgi alabilirsiniz. Detaylarına bakabilir telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

Summary
Article Name
Kayseri Havaalanı Transferi Fiyatları
Description
Kayseri havaalanı transferi için tüm Kapadokya bölgesine transfer yapmaktayız. Kayseri shuttle servislerimiz 16 kişiliktir. Havaalanında başka bir uçağı beklemiyorsunuz. Direk uçaktan indikten sonra sizleri karşılıyoruz. Sonrasında transfer araçlarımız ile otellerinize kadar sizleri bırakmaktayız. Kayseri havaalanı transfer fiyatımız kişi başı 100 tl dir.
Author
Publisher Name
Kapadokya Tur Fiytaları
Publisher Logo

Leave a Reply