+905324530363 info@kapadokyaturfiyatlari.com
Nevşehir Kapadokya Transfer

Kapadokya’ya havayolu ile gitmek için iki seçenek bulunuyor. Biri Kayseri, diğeri Nevşehir Havaalanı’dır. Nevşehir Havaalanı’nı tercih edenler için Nevşehir Kapadokya Transfer seçeneklerini makalemizde bulabilirsiniz. Kişi başı transfer fiyatı 190 tl dir. Havaalanı çıkışında kaptanlarımız tarafından karşılanmaktasınız. Sonrasında hazırda bekleyen araçlarımız ile havaalanından transfer işleminiz yapılmaktadır. Transfer hizmetimiz direk uçağadır. Bu sebeple geldiğiniz uçaktaki misafirlerimizi alıyoruz ve sonrasında Kapadokya’ ya yola çıkıyoruz. Otelinize kadar sizleri bırakmaktayız. Havaalanında bekleme süreniz bulunmamaktadır.

WhatsApp üzerinden +90 538 062 14 66 bizimle irtibata geçebilirsiniz. İsterseniz +905380621466 nolu numaradan arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Nevşehir Tuzgölü Havaalanı, Kapadokya’ya 55 km mesafededir. Ortalama 45 – 50 dakika sürmektedir. Havaalanında taksi, araç kiralama, özel transfer firmaları ofisleri bulunmaktadır. Ayrıca toplu taşıma ve Havaş otobüs durakları da bulunmaktadır. Bu Nevşehir Kapadokya Transfer seçeneklerini tek tek ve detaylı olarak inceleyelim.

Nevşehir Kapadokya Transfer Fiyatları
Nevşehir Kapadokya Transfer Fiyatları

VIP Nevşehir Kapadokya Transferi

Transfer firmaları, konforlu lüks araçlar ile tamamen kişi ve gruplara özel transfer hizmeti vermektedir. Kişi sayısına uygun modelde araçların içi, yolcuların seyahat sırasında gereksinimlerini karşılayacak ve rahat etmelerini sağlayacak şekilde tam donanıma sahiptir.

VIP Nevşehir Kapadokya Transfer hizmeti veren araçlar,1-5 kişilik VIP Mercedes Vito, 6-10 kişilik Mercedes Sprinter modellerdir.  Araçlar yolcu sayısına göre tahsis edilmekte ve tamamen kişiye özel olup yabancı yolcu alınmamaktadır.

VIP Nevşehir Kapadokya Transferinden faydalanmak için uçuş saatinden önce transfer firması ile iletişime geçerek rezervasyon yaptırmak gerekir. Rezervasyon sırasında kaç yolcu olacağı, uçuş tarihi ve saati belirtilmelidir. Böylece en uygun araç hazırlanarak sürücüsü ile havaalanında hazır bekletilmekte ve gelen yolcu çıkışında yolcusunu almaktadır.

Araç içinde TV, internet, DVD, buzdolabı, çay ve kahve makinesi, gerekli durumlarda bebek koltuğu, kasa, klima bulunmaktadır. Koltuklar ayarlanabilir olup, dinlenmek isteyen yolcuların yatacağı şekilde açılmaktadır. Sürücü ile yolcu kısmı arasında açılıp kapanan paravan bulunmaktadır. Yolcuların konforu açısından her türlü detay VIP Nevşehir Kapadokya Transferinde bulunmaktadır. Özellikle aile ve arkadaş grubu ile seyahatlerde fiyat açısından da ekonomik olmaktadır. Yolcuların talebi dışında yolda durulmamakta ve transit olarak otele gidilmektedir. Böylece diğer ulaşım seçeneklerine göre yolculuk daha kısa sürmektedir.

Kalabalık gruplar için de 18 kişilik Mercedes Sprinter araçlar hizmet vermektedir. Bir diğer kapadokya havaalanı transferi sayfası için tıklayabilirsiniz.

İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde, araçlar her transfer sonrası iç-dış yıkanarak dezenfekte edilmektedir. Araçlarda maske, dezenfektan, eldiven gibi hijyen kitleri bulunmaktadır. Yolcu sayıları azaltılmış olup, salgın açısından tüm tedbirler alınmaktadır. Sürücülerin sağlık kontrolleri ve testleri belli aralıklarla yapılmaktadır.

Shuttle Nevşehir Kapadokya Transfer

Shuttle transfer de yine lüks araçlarla yapılmaktadır. Ancak VIP transferden farkı başka yolcularla araç paylaşılmaktadır. Nevşehir Havaalanı’na iniş yapan ve Kapadokya’ya gidecek olan yolcular shuttle transfer araçları ile belirlenmiş saatte hareket etmekte ve her yolcu ineceği noktada indirilmektedir.

Shuttle Nevşehir Kapadokya Transfer, 6-10 kişilik Mercedes Sprinter model araçlarla sağlanmaktadır. Ücretlendirme kişi başına yapılmaktadır. Araçlar havaalanı yolcu çıkışına 50 metre mesafede beklemekte ve rezervasyonlu yolcular alınarak yola çıkılmaktadır. Yoğun talep nedeniyle rezervasyon yaptırmakta fayda vardır. Aynı yöne gidecek yolcular birlikte seyahat etmektedir. Genellikle uçuş saatlerine göre Uçhisar, Göreme, Çavuşin, Avanos, Ürgüp olmak üzere Kapadokya’nın neredeyse tüm turistik bölgelerine shuttle transfer hizmeti bulunmaktadır. Nevşehir transferinin ilk durağı Nevşehir merkez olmaktadır. Nevşehir merkez için Nissara Avm, Forum Kapadokya, 2000 evler olmaktadır. Sonrasında ise Uçhisar Bölgesi’ ne girmekteyiz. Nevşehir havalimanından sonraki ilk oteller bölgesi Uçhisar dır. Sonrasında ise Göreme bölgesine ilerlemekteyiz.

Araç Kiralama İle Nevşehir Kapadokya Transferi

Nevşehir Havaalanı’nda bulunan Rent A Car firmalarından araç kiralayarak Kapadokya’ya gitmek mümkündür. Ancak bölgeye yabancı olan kişiler ve uçak yolculuğu üzerine araç kullanmak istemeyenler için zor olmaktadır.

Araç kiralama hizmeti en az 24 saatlik olup kiralanan araçlar Kapadokya’da ki şirket ofisine teslim edilmektedir. Fiyat açısından VIP transfer hizmetinden çok daha ucuz değildir. Ayrıca Kapadokya bölgesinde konaklayıp transfer araçlarımızı kullanarak Nevşehir havalimanına gidebilirsiniz. Nevşehir Kapadokya transfer hizmetimiz 16 kişilik ulaşım araçlarımız ile yapılmaktadır.

Taksi ile Nevşehir Kapadokya Transfer

Nevşehir Havaalanı’ndan Kapadokya’ya taksi ile gitmek mümkündür. Havaalanında 24 saat taksi bulunmaktadır. Ancak yaklaşık bir saat sürecek yolculuk için taksi pek ekonomik bir seçenek değildir. Eğer bir transfer firması ile rezervasyon yapmayanlar ve havaalanında beklemek istemeyenler için en kolay ve hızlı seçim olmaktadır. Taksi ile Nevşehir Kapadokya bölgesine girmek istiyorsanız havalimanında bekleyen taksileri kullanabilirsiniz. Maliyet açısından shuttle hizmetimize göre daha yüksek maliyetlidir.

Toplu Taşıma ile Nevşehir Kapadokya Transferi

Nevşehir Havaalanı’ndan toplu taşıma araçları ile direkt Kapadokya’ya gidilememektedir. Havaalanındaki otobüs duraklarından kalkan otobüsler ile Nevşehir Otogarı’na gidilmekte ve buradan Kapadokya’ya giden araçlara aktarma yapılmaktadır. En ekonomik Nevşehir Kapadokya Transfer seçeneğidir. Ancak zaman açısından uzun sürmektedir.

Nevşehir Kapadokya Transfer seçenekleri iki yönlü hizmet vermektedir. Tatil bitiminde yine aynı şekilde Havaalanına ulaşmak mümkündür. VIP ve shuttle transfer seçenekleri için tatil öncesinden dönüş tarihi için rezervasyon yaptırmak gerekir.

Ülkemizin cennet köşelerinden biri olan Kapadokya’yı ziyaret etmek için Nevşehir Havaalanı’nı tercih eden yolcular için verdiğimiz transfer bilgilerinin faydalı olacağını düşünüyor, iyi tatiller diliyoruz. Kapadokya Ürgüp transfer için diğer sayfamıza tıklayabilirsiniz.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 2 votes
Brand Name
Kapadokya Havaalanı Transferi
Product Name
Nevşehir Kapadokya Transfer
Fiyat
TL 190
Product Availability
Available in Stock

Leave a Reply