1.820.3345.33 Contact@TravelTourWP.com
ören yamaç paraşütü fiyatları

Ören yamaç paraşütü turu son yıllarda hızlı bir şekilde yükselişe geçen ve her geçen gün daha çok talep gören turlarımızın başında gelmektedir. Milas bölgesindeki Ören’de yapılan uçuşlar Alatepe Dağı’nda düzenlenmektedir. Bodrum – Milas havalimanından uçuş alanı ortalama 1 ile 1,5 saat uzaklıktadır. Transfer hizmetimiz Ören sahili için bulunmaktadır. Ören plajından sizleri transfer araçlarımız ile alarak tepede yer alan kalkış noktamıza çıkartıyoruz. Tepeye kadar olan çıkış süremiz ise 20 ile 30 dakika arasında değişmektedir. Uçuşların başlangıç noktası yerden 620 metre yükseklikteki kalkış alanıdır. Hava şartlarının uygunluğuna göre uçuş başladıktan sonra pilotlarımız 1000 metre yüksekliğe kadar çıkabilmektedir. Uçuş süreleri rüzgarın durumuna göre ortalama 10 ile 20 dakika arasında değişebilmektedir. Bodrum Milas Ören yamaç paraşütü tandem fiyatı kişi başı 2000 tl dir.

Ören paraşüt ile atlama fiyatlarını öğrenmek ve hemen rezervasyon yaptırabilmeniz için Telefon numaramız: +90 541 632 69 68

Rezervasyonunuzu Whatsapp üzerinden yaptırabilmeniz için numaramız: +90 541 632 69 68

Siz de güzel manzara eşliğinde heyecan, mutluluk ve huzur duyguları ile gökyüzünde süzülmek istiyorsanız önerimiz Ören Yamaç paraşütü turuna katılmanız ve bu eşsiz deneyimi yaşamanızdır. Ören Yamaç paraşütü turunun yapıldığı Alatepe Dağı, Bodrum’a ve Milas Havaalanı’na yakınlığı nedeniyle de yoğun talep gören uçuş alanlarındandır. Her yıl yerli ve yabancı binlerce turist yaz tatilini geçirmek için Bodrum ve çevresini ziyaret etmekte ve tatilini yamaç paraşütü yaparak renklendirmek amacıyla Ören Yamaç paraşütü turuna katılmaktadır. Özellikle adrenalin tutkunları, hava sporlarına ilgisi olanlar için ideal bir seçimdir.

Alatepe uçuş noktası Ören Sahiline araçla yaklaşık yarım saat mesafededir. Dağa tırmanışlar tur firmalarının araçları ile yapılmaktadır. Bazı Ören Yamaç paraşütü turu, dağ yürüyüşü ve tırmanışını da kapsamaktadır. İster araçla ister yürüyerek dağa tırmanın, yol boyunca muhteşem manzara size eşlik edecektir. Alatepe’nin 620 metre yüksekliğinde ki uçuş alanına geldiğinizde Ören’in 8 km uzunluğundaki eşsiz plajının, masmavi Gökova Körfezi’nin büyüleyici manzarası ile karşılaşacaksınız. Manzara paha biçilemez ancak bu manzaraya karşı gökyüzüne havalanmanın vereceği heyecan ve mutluluğu tarif etmek mümkün değildir.

ören yamaç paraşütü fiyatları
ören yamaç paraşütü fiyatları

Ören Yamaç Paraşütü Turuna Nasıl Katılabilirsiniz?

Öncelikle güvenli ve kaliteli bir uçuş gerçekleştirebilmek üzere bu işi profesyonel bir şekilde yapan tur firmalarını araştırmanızı öneriyoruz. Ören ve çevresinde birçok tur acentesi Ören Yamaç paraşütü turları düzenlemektedir. Profesyonel, güvenli bir uçuş için gerçekleştirmek için uçuş pilotlarının deneyimli olması, yamaç paraşütü ekipmanlarının sağlam ve tam olması önemlidir. Bu konularda size güven veren tur firmalarını seçmeniz çok ama çok önemlidir.

Ören Yamaç paraşütü turu için öncelikle rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz. Özellikle Bahar aylarından itibaren bölgeye akın eden yerli ve yabancı turist yoğunluğu düşünüldüğünde erken rezervasyonun önemi daha iyi anlaşılmaktadır. Hatta tatile çıkmadan önce Ören Yamaç paraşütü turuna katılmak için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Bodrum Milas Ören Yamaç Paraşütü Turu Programı

Ören Yamaç paraşütü turu Ören sahilinde belirtilen saatte başlamaktadır. Tura katılacak kişiler buluşma noktasından firma araçları ile alınarak Alatepe uçuş mevkiine ulaştırılmaktadır. Dağ yolu hem doğal güzellikleri hem de sahip olduğu muhteşem manzarası ile keyifli bir yolculuk olanağı sağlamaktadır. Alatepe’ye yürüyerek çıkmak isteyenler içinde tur programları düzenlenmektedir. Böylelikle aynı gün içinde treking, yamaç paraşütü ve yüzme yapılabilmektedir.

Alatepe Dağı’nda yer alan kalkış alanına ulaşınca uçuş yapacak olanlara özel eğitimli ve deneyimli pilotlar genel bir bilgilendirme yapmakta ve birlikte uçacakları kişileri uçuşa hazırlamaktadırlar. Pilotların koş komutu ile koşularak rüzgarla birlikte havalanılmaktadır. İşte bu anda heyecan, mutluluk, özgürlük, huzur gibi tüm duygular bir arada yaşanmaktadır. Tur ücreti içerisine fotoğraf ve video çekimi ile otel transferi dahildir. 620 metre yükseklikteki kalkış alanına sadece transfer araçlarımız ile çıkılabilmektedir.

Ören Yamaç Paraşütü Tur Fiyatları

Ören yamaç paraşütü bahar ve yaz aylarında yoğun talep almakta ancak yılın 12 ayı hava koşulları uygun olduğu günlerde yapılmaktadır. Ören yamaç paraşütü fiyatları yılın 12 ayı sabittir. Sezonlara göre farklılıklar göstermemektedir. Erken rezervasyon ve turizm firmalarının kampanyaları takip edilerek uygun fiyatlı Ören yamaç paraşütü turu mümkün olmaktadır.

Alatepe Dağı’ndaki kalkış alanına kadar gidiş ve dönüş transferleri Ören yamaç paraşütü turuna dahildir. Ayrıca video ve fotoğraf çekimleri de uçuşa eşlik eden pilotlar tarafından yapılmaktadır. Uçuştan önce havada foto ve video çekimi için öncesinde bize yada pilotunuza söylemeniz gerekmektedir.

Ören Yamaç Paraşütü Turu Rezervasyonu

Bodrum ve çevresine tatil maksadı ile gidenler genellikle Ören yamaç paraşütü turuna katılmaktadırlar. Bu yüzden sezonda talepler yoğun olmakta ve rezervasyon yaptırılmadığı takdirde uçuş yapılamayabilmektedir. Bu yüzden en az bir hafta öncesinden rezervasyonu yaptırmak gerekmektedir. Bazı kişiler tatile çıkmadan Ören yamaç paraşütü turu için erken rezervasyon yaptırmakta ve hem erken rezervasyon indirimlerinden yararlanmakta hem de uçuşunu garantilemektedir.

Ören yamaç paraşütü fiyatlarını öğrenmek ve hemen rezervasyon yaptırabilmeniz için Telefon numaramız: +90 541 632 69 68

Rezervasyonunuzu Whatsapp üzerinden yaptırabilmeniz için numaramız: +90 541 632 69 68

Siz de Bodrum tatilinize renk ve heyecan katmak isteyenlerdenseniz şimdiden Ören yamaç paraşütü turu rezervasyonunuzu yaptırmanızı öneriyoruz. Neredeyse 12 ay yapılan ören yamaç paraşütünde şubat ve mart aylarında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Alatepe yenilenen hali ile çok daha keyifli ve geniş bir alana hitap etmektedir.

Son olarak yamaç paraşütlerinin güvenli uçuşlar gerçekleştirdiğinden bahsetmek isteriz. Uçuş başlangıcı ve uçuş sırasında pilotun komutlarına uymak güvenlik açısından önemlidir. Ayrıca Ören, yamat paraşütü için oldukça güvenli bir konumdadır. İlk kez yapacak kişiler ve korkanlar için uçuşları izlemeleri öneriyoruz. Böylelikle uçuşun nasıl gerçekleştiğini ve herhangi bir risk olmadığını izleyerek anlamak çok daha faydalı olmaktadır.

Ayrıca dilerseniz Kapadokya balon turu fiyatları hakkında da bilgi alabilirsiniz.