+905324530363 info@kapadokyaturfiyatlari.com
atv turu kapadokya

Atv turu Kapadokya bölgeye ziyarete gelenlerin tercih ettiği turların başında gelmektedir. Turlar günün farklı saatlerinde yapılabilmektedir. Tüm turlar rehber eşliğinde yapılmakta olup, 1 saatlik ve 2 saatlik olmak üzere farklı sürelerde yapılabilir. Turlarımıza katılmada 10 yaş sınırı bulunmaktadır. Ayrıca araçlarımızı kullanacak olan kişilerin otomobil ya da ehliyeti gerekmektedir. Atv turu Kapadokya aktivitelerimizin fiyatları, 1 saatlik tur 500 TL, 2 saatlik tur 700 TL ve gün batımı turu ise 700 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca Göreme bölgesindeki otellere ücretsiz çift yönlü transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Göreme dışında kalan yerlerdeki oteller için ise ek ücret karşılığında transfer hizmetimiz bulunmaktadır.

Daha detaylı bilgi almak için WhatsApp üzerinden +90 541 632 69 68 nolu telefon numarasından rezervasyon yapabilirsiniz.
Ya da bizleri +90 541 632 69 68 nolu numaradan arayabilirsiniz.

Ülkemizin en sevilen bölgesi olup aynı zamanda en çok turist ağırlayan yerlerinden biri de Kapadokya olarak karşımıza çıkmaktadır. Her mevsim yerli & yabancı turist ağırlayan Kapadokya’da yapılabilecek pek çok aktivite mevcuttur.

Özellikle misafirlerin en sevdiği aktivitelerden biri atv turu Kapadokya olarak bilinir. Çünkü her mevsim Kapadokya’nın tüm güzelliklerini ATV sayesinde rahatlıkla görebilirsiniz. Burada gezilecek her yeri ve her noktayı ATV sayesinde rahatlıkla gezebilir ve sevdiklerinizle unutamayacağınız zamanlar geçirmeye başlayabilirsiniz.

Eğer sizler de daha eğlenceli bir şekilde ATV turu yapmak isterseniz ilk olarak bununla alakalı hizmet almanız gerekir. Sizler için şehrin her noktasını gezebileceğiniz ATV modelleri hazırdır. Eğer daha önce hiçbir şekilde ATV kullanmamışsanız, ilk olarak ısınma turu yapmanız istenir. Bu sayede turunuzun ilerleyen zamanlarında daha aktif ve daha güvenli bir şekilde sürüş sağlayabilirsiniz.

ATV Turları Ne Zaman Yapılabilir?

Eğer ATV turu Kapadokya gezisi yapmak isterseniz, bunun yaparken belli bir zamana ihtiyacınız olmaz. Çünkü her mevsim dilediğiniz gibi turlar yapabilirsiniz. Özellikle bahar ve sonbahar aylarında doğanın eşsiz renklerini bir arada görmek istediğinizde, ATV ile çok daha rahat doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

İstediğiniz mevsimde ATV turu yapabileceğiniz gibi yine günün istediğiniz saatlerinde de turlarınızı dilediğiniz gibi yapabilirsiniz. İster sabah erkenden ATV turu yapabilir, isterseniz de gün batımını izlemek için ATV turu yapabilirsiniz. Bu karar tamamen sizlere kalmıştır.

atv turu kapadokya
atv turu kapadokya

ATV Kullanmasını Bilmeyenler Tura Katılabilir Mi?

ATV turları gruplar halinde yapılabileceği gibi dilerseniz tek başınıza da yapabileceğiniz en güzel tur çeşitlerinden biridir. ATV kullanmasını bilmeyen kişiler ise ATV turu Kapadokya yapmak isteyen kişiler, daha önce hiç ATV kullanmamış olsalar bile bu turlara katılabilir. Çünkü turlarda kişilerin güvenliğini sağlayan tüm detaylar düşünülmüştür. Hiçbir şekilde ATV kullanmamış kişiler ilk olarak ısınma turları yaparak kolayca araçlara alışabilirler. Isınma turları ise 15 ila 20 dakika kadar sürmektedir. Daha sonra zaten kullanması çok kolay olduğundan dolayı kolayca ATV kullanmaya adapte olup, gezilerinizi tamamlayabilirsiniz.

Tura katılacak olan kişilerin belli bir ehliyet sahibi olmasına da gerek yok. Yani ehliyeti olmayan kişiler de ATV turlarına rahatlıkla katılabilir. Bunda her hangi bir sorun ortaya çıkmaz. Dolayısı ile sizler de güzel bir tatil, daha keyifli anlar geçirmek için ATV turlarına katılabilirsiniz.

ATV turu Kapadokya katılmak isteyen kişilerden sadece yaş şartı aranmaktadır. Burada kişilerin 12 yaşından büyük olması gerekir. 12 yaşından küçük çocuklara ATV izni verilmez. Ama 12 yaşından küçük çocuklar anne veya babalarının arkasında gezilere katılabilir.

ATV Turu Kapadokya Dikkat Edilmesi Gerekenler

ATV turu Kapadokya, yılın her mevsimi yapıldığı için kişilerin mutlaka bu tura katılmadan önce dikkat etmesi gereken bazı noktalar mevcuttur. Daha keyifli, daha iyi bir ATV turu için dikkat edilmesi gerekenler ise;

  • ATV turu saatlerine; dilediğiniz zamanda ya da saatlerde ATV turuna katılabilirsiniz. Burada önemli olan geziden ne beklediğinizdir. Örneğin gün doğuşunu izlemek isteyen kişiler, sabah erken saatlerde ATV turu yapmalıdır. Öte yandan Kapadokya’da gün batımının güzelliği bir başkadır. Gün batımı turları için ise akşam saatlerinde gezilere katılmanız tavsiye edilir.
  • Kask kullanmalısınız; ATV turlarının her hangi bir kaza gibi olasılıkları nerede ise yok gibidir. Zaten daha önce ATV kullanmamış olan kişiler için deneme sürüşleri yapılmaktadır. Ama her olasılığa karşı kask kullanılması gerekir.
  • Yokuşlar için dizlik; gezilerde düşme, kayma gibi çeşitli kazalara karşı mutlaka dizlik kullanılması önerilir. Özellikle yağmurlu havalarda dizlik olmadan ayrıca kask olmadan gezilere katılmamanızda fayda vardır.
  • Hangi bölgede tur yapacağınıza; ATV turu Kapadokya gezisinin her dakikası ile her bölgesi çok özeldir. Ama aslında merak ettiğiniz ve gezmek istediğiniz ayrıca bir nokta varsa bununla ilgili bilgi almanız, merak ettiğiniz yerleri gezmeniz tavsiye edilir.
  • 12 yaş altındaki çocuklara ATV turu için kullanma izni verilmez. Bu çocuklar anne veya babalarının arkasında geziye katılabilir.

ATV Turu Kapadokya Fiyatları

ATV turu Kapadokya fiyatı gezinin kaç saat yapılacağına göre değişir. Bunun için farklı tarifeler mevcuttur. Tarifeler hakkında bilgi alarak, gezilere katılmanız tavsiye edilir. Bu sayede hem gezinin tadını çıkarmış olacaksınız hem de bütçenize uygun bir gezi düzenlemiş olacaksınız. 2 saatlik tur ücretimiz gün içerisinde 450 TL dir. Gün batımı turu ise 500 TL dir. 1 saatlik atv turu ise 300 TL dir. Ayrıca dilerseniz Kapadokya balon turu fiyatları hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Leave a Reply